Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mi a véleményetek...

Kamaszok, mi a véleményetek arról ha egy kb.18-20 éves fiú határozatlan, nem talpraesett és sok dologtól tart?

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok egy ilyen emberről?
2015. okt. 6. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
ez miért gyerekvállalás témakör?
2015. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem gyerek már. Dolgozzon rajta, menjen szembe a félelmetes szituációkkal, és szedje össze magát!
2015. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, 19/f. Szerintem nincs ezzel semmi gond, két fajta ember van, 1: aki a haláltól fél és nagyon él, 2: aki az élettől fél és nem él annyira. Szerintem nagyon furcsa lenne a világ, ha mindenki magabiztos és talpraeset lenne, fontos az, hogy néha valaki azt mondja, minek ez a nagy pörgés, úgy sem ér semmit.
2015. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is kicsit ilyen vagyok ez főleg attól van ha valami "felnőttes" dolgot meg akartam tanulni, mittomén, hogyan adj fel egy csekket, utalj pénzt, satöbbi, mindig azt mondták "ezt még nem kell tudnod, gyerek vagy" most meg hirtelen mindenhez értenem kéne mert én bizony már felnőtt vagyok.
2015. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem egy nagy etvasz csekket feladni vagy utalni, csak elsőre tűnik izgalmasnak. Mondjuk ezen olyan 12-13 évesen simán át kéne esni.
2015. okt. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!