Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Koravén lennék? Mi van velem?...

Koravén lennék? Mi van velem? Nem tudok normálisan gondolkodni? Ez a lelki trauma okozza?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és nagyon komoly gondolkodású. Nem vagyok olyan mint a mai lányok többsége, nem érdekelnek a fiúk sem, se semmi ilyen. Tanulok rendesen, és a többiek szerint hülye eszméim vannak. Csak annyi a dolog kb. hogy nem ítélem el a homoszexuális embereket, tudom ez nem egy betegség hanem vagy genetika vagy lelki trauma miatt van. Miért gondolkodok így? Egyedül vagyok ezzel? Más is gondolja így a dolgokat? Vagy csak mert nekem is volt lelki traumám azért látom így ezt a dolgot? Helyes ez a dolog?
2015. nov. 21. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Minden kamasz azt gondolja, hogy érettebb a társainál. Az hogy nem érdekelnek semmilyen téren a fiúk, nem jelenti azt, hogy komoly vagy. Ennyi idősen én sem fiúztam, de tetszett nekem pár srác, voltak szemezések stb. Ebben a korban a másik nem iránti érdeklődés bimbózása teljesen normális.
2015. nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Toleránsabb és komolyabb gondolkodású vagy mint a többiek és van rálátásod a dolgokra nekem úgy tűnik. Ebből a szempontból érettebb vagy, de más szempontból attól még lehetsz gyerekes. Nem letörni akarlak, pont ellenkezőleg. Arra szeretnék rávilágítani, hogy nincs veled semmi baj, csak más vagy :) Ez még egy jó pár évig gondot fog okozni, szóval két útravaló jótanácsot adnék neked.


1. Aki korpa közé keveredik azt megeszik a disznók!


2. Tanuld meg, hogy kinek és mit mondasz el. Így nagyon sok felesleges konfliktust elkerülhetsz. Az "eszméid" egyáltalán nem h.ülyeségek, csak az számít, hogy TE mi érzel igaznak. Tartsd meg inkább magadnak ezeket a dolgokat, mert meggyőzni úgysem fogod őket semmiről, csak ellened fordulnak.



Emlékszem én is mindenféle lelki és pszichés betegséget diagnosztizáltam magamon, aztán rájöttem, hogy csak s**g.fejekkel voltam körülvéve... Erről ennyit


Minden jót neked!


[link]

2015. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Amiket leírtál, abból még nem következik, hogy érettebb vagy. Pl. az teljesen normális, hogy a 14 éves lányokat már érdeklik valamilyen szinten a fiúk - ha téged még nem, akkor ebből a szempontból pont az osztálytársaid tartanak előrébb.

Annak, hogy mit gondolsz a homoszexuálisokról, szerintem nincs köze ehhez.

Az nem baj, ha komoly vagy, de remélem, azért vannak barátaid.

2015. nov. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen lelki traumád volt?
2015. nov. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. A legtöbb 14 éves szintén felteszi ezeket a kérdéseket
2015. nov. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!