Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 évesen 18 éves fiúval...

13 évesen 18 éves fiúval együtt lenni? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 2. 14:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Még a lány részéről értem, hogy ezt normálisnak tartja, nade a fiú? 18 éves, az már akár dolgozhatna is, vagy járhatna egyetemre is, és egy általános iskolás kislánnyal jár?

Felnőtteknél nem nagy cucc 5 év korkülönbség, de ennyi idősen...

2015. dec. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 KoDan válasza:
Ez olyan a fiúnak kb mintha te egy tíz éves sráccal járnál.
2015. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy működne, mert a kettő teljesen más életszakasz, érdeklődési kör, szellemi-testi fejlettség és érettség, ha én is összevetem, milyen voltam 13 és 18 éves koromban, elég radikális különbségek lennének... Mondjuk 5 év korkülönbség még nem a világ, úgyhogy olyan 4-5-6 év múlva látnék benne fantáziát.
2015. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
vicces,viszont a fiúval gondok lehetnek
2015. dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Te nem veszed észre, hogy ez egy hülyeség? Én magam is 13 éves vagyok, de egy nálam 5 évvel idősebbel... pff Nem tudom szavakkal kifejezni milyen primitív vagy.
2015. dec. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!