Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor válalnáttok be egy...

Ti mikor válalnáttok be egy terhességet? Hány évesen? Illetve mennyi együtt lét után?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok .. érdekel ez a kérdés hogy szerintetek mikor ideális szülni hány éves korba..
2015. jan. 29. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Változó. Én 28 éves vagyok, idén 29 leszek, most már vállalnék egy gyereket. A párkapcsolatom stabil, jól megvagyunk, szeretjük egymást, három éve vagyunk együtt. A korábbi, négy éves párkapcsolatomba viszont nem vállaltam volna, nem is véletlenül mentünk szét, meg fiatalabb is voltam, nem volt még itt az ideje egy babának.
2015. jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én 29 leszek. 10 éve próbálkozunk babával sajnos eddig nem jött össze. Tehát ha úgy alakult volna akkor akár 19 évesen is szültem volna :) 14 éve vagyunk együtt a férjemmel 10 éve házasok. A kapcsolatunkat nem törte meg a dolog jóban rosszban kitartunk :)
2015. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom 27-28 éves az ideális kor első gyerekhez. Addig tanultál eleget, dolgoztál egy kicsit, szóval anyagilag sem a nullán vagy. Nekem 33 évesen jött össze az elő, 36 évesen a második, de fiatalabban szerettem volna anyuka lenni, így jött össze. Ennek ellenére még akár egy harmadikat is bevállalnék.
2015. jan. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
én már voltam terhes csak elvetéltem.. nekem azt mondta az orvos hogy nem lehetek terhes természetes uton igy hát nem is foglalkoztam vele.. de miotta elvetéltem 1 hét mulva lesz 1 honapja azzota agaszt ez a kérdés.
2015. jan. 29. 10:48
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

minimum egy szakma + 3 ev munkatapasztalat, ez igy tehat min. 22-23 eves kor. És legalább két év problemamentes egyutteles az apaval. Hogy ezen felul miota jartok az mimdegy.

Nalam még elvaras volt a sajat auto, lakas, eskuvo is.

2015. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Előbb mindenképpen befejezném a sulit és továbbtanulnék, borzalmas a helyesírásod, de nem bántani akarlak....


Mi 6 év együttlét után házasokként, diploma, kb 10 ledolgozott év és saját lakás (gyerekszobával) után vállaltuk be, így nyugodtan várjuk az első babánkat, én 29 éves vagyok, férjem 33. Nem érzem hogy lekéstünk volna bármiről hogy eddig vártunk.

18 évesen ritkán sül ki jó belőle, sem anyagilag, sem párkapcsolati szinten szerintem, és utána nagyon nehéz lesz visszaülni az iskolapadba, meg normális munkát találni. Persze már ha akarsz. Sokan inkább szülnek 18 évesen mert nem akarnak dolgozni, remélem te nem ezért gondolkodsz rajta:)

2015. jan. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mire hivatkozva mondták, hogy meddő vagy? Elenyészően kicsi az esélye, hogy ne lehessen gyereked. Mi a diagnózisod?
2015. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
azt mondták hogy hormon zavaros vagyok nincs peteérésem se
2015. jan. 29. 12:24
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor hogy lettél terhes? Nem hiszem hogy amugy az nem kezelhető...
2015. jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A hormonzavar simán kezelhető, sőt idővel romolhat/javulhat magától is. Ez nem meddőség, csak csökkent esély. Akármikor simán összejöhet. De kezelni nem ártana!


Akkor vállalnék gyereket, ha felnőtt ember vagyok, nem csak magamat, de a gyerekemet is el tudom tartani, van élettapasztalatom és stabil, több éves párkapcsolatom.

2015. jan. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!