Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek bemenjek vagy...

Szerintetek bemenjek vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Péntek délután egy elég fontos fellépésünk lesz. Ugye hamarabb oda kell érni+utazás. Így kb. 11-kor el kell indulni itthonról. Csak 3 órára tudnék bemenni ebből 1 házi dolgozatot kell beadni de hamarabb is oda lehet adni. Illetve felelünk egy másik tantárgyból de már nem tudnék ott lenni, így hétfő mondanám fel de akkor sem leszek (szintén fellépés). Bemenjek az első 3 órára (2 főtantárgy és 1 készségtantárgy)? Vagy inkább itthon gyakoroljak? Szerintem ad a zenetanár igazolást mert azt mondta ha arról van szó ír. Bár lehet megbeszélem az osztályfőnökkel. Ti bemennétek? Tehát se pénteken, se szombaton (munkanap, nekünk suli), se hétfőn nem leszek. (mind fellépés, le lesz igazolva)
2015. dec. 8. 21:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagyis megbeszélem az osztályfőnökkel hogy szerinte bemenjek vagy se
2015. dec. 8. 21:57
 2/9 anonim ***** válasza:
Nehogy már bemenj :D Nekem meg se fordulna a fejemben, bár én amúgy is elég lógós vagyok.
2015. dec. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem mennék
2015. dec. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, Nem, Soha!
2015. dec. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én se nagyon szeretnék bemenni de anya nagyon erölteti
2015. dec. 9. 16:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Felesleges bemenni.
2015. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eszembe se jutna bemenni, gyakorlással többre mész. :)
2015. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Mivel holnap lesz helyesírási verseny (fél 8-tól) bemegyek illetve 1. órára is aztán jövök haza

2015. dec. 10. 22:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Zenész ne mászkáljon-rohangáljon télen fel-alá, mert áthűl a keze!

Másrészt ráhangolódni is nehezebb, ha jössz-méssz.

Semmi bajod nem lesz, ha három amúgy sem túl húzós napot kihagysz a fellépések miatt.

Felnőtt gyerekek anyjaként az a véleményem, hogy ha valami értelmes elfoglaltság miatt nem mégy iskolába, az teljesen rendben van.

2015. dec. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!