Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Bemenjek a kórházba? Furcsa...

Bemenjek a kórházba? Furcsa lenne? Mit csináljak?!

Figyelt kérdés

Kiborultam és már 3 órája csak sírok.8 évig volt egy fiú osztálytársam,akivel olyanok vagyunk,mint a tűz és víz.De tetszett,csak tudtam,hogy nekem ő elérhetetlen,max. csak egy kaland lennék neki,mint minden lány.8.-ban jóban lettünk,először csak neten beszélgettünk,utána elkezdett hozzájuk hívogatni suli után és filmeztünk meg hülyéskedtünk.De kiderült,hogy csak kihasznált és egyáltalán nem voltam neki fontos(ő nem ezt mondta,de ha egy kicsit is kedvelt volna,nem tette volna meg azt,amit).Azt hittem,hogy túl leszek rajta,de nem...Már egy éve történt ez az egész és a gimnáziumban is minden óránk közös,mert ugyanazon az emelt tagozaton vagyunk és ő éli az életét,de nekem ez nem megy.Folyton a régi üzeneteinket,képeinket nézem és néha ő is kétértelműen viselkedik velem,de olyan néha,mintha idegenek lennénk.

Ma kórházba került,mert bmxezés közben eltörte a lábát és lett valami a szalagokkal is és agyrázkódása van és nem tudom,hogy mit csináljak.Tegnap pl. egész délután náluk voltam,mert egy közös gyűjtőmunkánk volt és kicsit olyan volt minden,mint régen.Talán meg kéne látogatnom,de biztos,hogy sokan vannak nála,mert népszerű és lehet,hogy azt hinné,hogy csak képmutatásból megyek.De megkérdeztem az egyik haverját,akivel mondhatni jóban vagyok és szerinte jól esne neki,ha bemennék majd.

Egyáltalán,mit mondjak neki?Szerintetek mi legyen?

Haragszom is rá még,mert depressziós is lettem ezek miatt és hogy becsapott,kihasznált,de aggódom is,hogy mi van vele és hogy van.

15L



2013. márc. 23. 22:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem mennék be! Később pedig meg fogod bánni, hogy ennyit foglalkoztál egy olyan fiúval, aki le sem sz*r! Túl sok időt pazaroltál már így is rá.
2013. márc. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Olyan ez a srác neked, mint egy régi seb, amit folyamatosan elkaparsz, hogy újra fájjon és vérezzen. Miért kínzod magad? Ha valaki miatt depressziós vagy, az semmiképpen nem tesz jót neked. Küldj neki egy jobbulást SMS-t és ennyi. Ha nem próbálsz meg leválni róla és nyitni a külvilág felé, akkor azt hosszabb távon megsínyled. De ezeket majd úgy is megtanulod, hiszen még nagyon fiatal vagy. Szóval: ne hagyd magad kihasználni, tanuld felismerni a lelked számára "mérgező" embereket, hogy el tudd kerülni őket. Sajnos van rá esély, hogy párszor még összetörik a kicsi szíved, de legalább te magad ne törögesd újra és újra apró darabokra .)
2013. márc. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos velem ís történt illyen. Az íllyen ronda nőknek mint mink vagyunk mán csak ez a sors jutott
2013. márc. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De amikor még jóban voltunk,akkor ő tök sokat segített nekem és bármikor számíthattam rá,csak ugye akkor még nem tudtam,hogy mi ez az egész...
2013. márc. 23. 23:15
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a dolgot. Filmet néztetek és dumáltatok, akkor mit használt ki? Lefeküdt veled aztán leszart? Mert az a kihasználás. De ha semmi nem történt, csak film meg beszélgetés, akkor nem használt ki semmit.
2013. márc. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Ha félre tudnám tenni az exem múltban elkövetett sérelmeit akkor bizony meglátogatnám őt.
2013. márc. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem menj be hozzá.
2013. márc. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Megtudtam,hogy fogadtak a haverjaival,hogy még a felvételi előtt lefekszem vele.Szóval csak emiatt dumált velem folyton,ezért kellett náluk lennem,emiatt volt minden.Persze mikor kiderült,akkor mondta,hogy nem igaz és hogy csak egy vicc az egész,nem tenné ezt velem,mert szeret és még senki nem volt neki olyan fontos,mint én.

Ez mi,ha nem kihasználás?!


De ha be is mennék,mit mindjak neki?

2013. márc. 23. 23:36
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
így már világos. ne menj be hozzá!
2013. márc. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
A fogadás után? Dehogy mennék be hozzá. Ne menj, és ne pazarolj rá több időt, nem éri meg, hidd el lesznek még fiúk az életedben, olyanok akik rendesen megbecsülnek. Őt pedig felejtsd el, ha nehéz akkor is, mert csak tönkretesz, és ez nem ér annyit.
2013. márc. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!