Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan lehetnek ujra gyerek?

Hogyan lehetnek ujra gyerek?

Figyelt kérdés

Szóval 13 èves lány vagyok. Hetedikes.

A napjaim abbol allnak hogy gep gep gep. De ugyerzem nem hasznalom ki a gyerekkorom. "hogyan lehetnek ujra gyerek"? Remem ertitek a kerdesem. Es koszonom annak aki segít😃


2015. dec. 29. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
szánj olyan dolgokra időt, ami simán csak boldoggá tesz
2015. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos sehogy, mert nem vagy már gyerek. Tudom, vacak érzés, nekem is nehéz volt ezt annak idején tudomásul vennem, de az idő kerekét nem lehet visszaforgatni. A gyerekkorod elmúlt, és nem jön vissza többet.
2015. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miert nem vagyok mar gyerek?
2015. dec. 29. 22:19
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Mert egy 13 éves serdülő már nem gyerek. Még nem is felnőtt, pont azért nehéz ez az időszak, de a gyerekkorra jellemző életérzés már elmúlik ilyenkorra.
2015. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Gyerek, serdülő, kamasz, lényegtelen. Jól írta az első.. csinálj olyan dolgokat, amik egyszerűen boldoggá tesznek. Tudatosan tedd félre a gépet néhanapján.


Sportolj, olvass, rajzolj, játssz a kutyáddal/macskáddal, találkozz barátnőkkel, csináld azt amit szeretsz.

Most még nagyon sok időd van, akkor is ha esetleg nem érzed így.


Később is lehet persze időt szánni a szeretett dolgaidra, időbeosztás kérdése, de sokkal nehezebb. Ott lesz az egyetem/főiskola, munka, később anyaság, ha arról van szó.


Élvezd ki, hogy fiatal vagy és időd, mint a tenger.


Én azt sajnálom nagyon, nem tanultam nyelveket. Szeretem, de ma már kevés időm, és még kevesebb energiám jut rá.

Ez persze neked lehet "kötelesség", hisz tanulás..nekem szórakozás volt.


Vagy például abbahagytam a sportot 8.ban, és nem kerestem mást helyette, pedig mindig is hiányzott.


Ne gyerek akarj lenni, ne felnőtt, kamasz, stb. akarj lenni, egyszerűen csak élvezd ki az idődet.

2015. dec. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az anyukádat hogy mit csinált ennyi idősen.
2015. dec. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13 éves vagy, vagyis gyerek. játssz többet
2015. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Menj ki a szabadba. Akár sportolni, akár sétálni, csodálkozz rá a világra.


Tölts időt a szüleiddel és a testvére(i)ddel, ha van(nak). Játsszatok! Társasozzatok, kártyázzatok, nevessetek, filmezzetek, kiránduljatok. Mint régen, "gyerekkorodban".


Van valami hobbi, amit régebben szerettél csinálni, és hiányzik? Gyöngyfűzés, rajzolás, festés? Csináld újra!

2015. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még kislány vagy.
2015. dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 csatrad válasza:

Hacsak nem baj az, hogy testet igénylő képességet nem szerzel, akkor semmit nem csinálsz rosszúl.

Most csak az elmedet fejleszted a gep előtt.


Hidd el, ha hagyományos értelemben gyerekeskednel, nem lennel se előrébb se hátrább az életben, egyszerűen egy másik társadalmilag felismert emberi csoportba kerulnel, ahol ugyanúgy leelheted az egész életed akár boldogságban is.

2016. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!