Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek egy szülő gondolja...

Szerintetek egy szülő gondolja hogyha a 18 éves lányuk fél éve jár egy fiúval akkor szexelnek is?

Figyelt kérdés
2015. dec. 29. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Valamelyik gondolja, valamelyik nem.
2015. dec. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én gondolnám, mert 16 évesen vesztettem el a szüzességem, 18 évesen pedig az új baráttal 2 hónap után feküdtem le.

Szóval igen, én gondolnám, hogy fél év után már lefeküdtek. Pláne ha volt egymásnál alvás.

2015. dec. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
18 évesen jó hogy csinálják, még 16 évesen is, mint a nyilak. Fél év? Elég egy hét is.
2015. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyilván. Fél év után? Ne viccelj. :D

16 évesen jöttem össze barátommal (azóta is együtt vagyunk lassan 3 éve), 3,5 hónap járás után szexeltünk először, akkor már 17 voltam (ő is). Első kapcsolat mindkettőnknek. Nem gondolom, hogy egy 18 éves fél évet vár.

19L

2015. dec. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerinted a szüleidet érdekli, hogy 18 évesen szexelsz vagy sem?
2015. dec. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát szerintem egyik szülő se hülye:D

am meg szerintem sincs senkinek ehhez köze. van aki hamar, akár első randin adja magát. de van aki hónapokig jár a barátjával, mire lefekszenek..

én úgy gondolom,hogy ilyen fiatalon,főleg első kapcsolatnál, a világ legtermészetesebb dolga,hogyha nem várnak sokat,hanem hamar egymásé lesznek.. 18 szülinapom előtt jöttem össze a mostani párommal. hát úgy 2 hét után már legszívesebben lefeküdtem volna vele.. de várni akartam, mert az első barátom is csak kihasznált szex téren. végül 2 hónapot voltunk együtt az első szex előtt.. de ha nem lett volna előtte rossz tapasztalat az exszel , akkor már 2 hét után megtörtént volna..:D szerintem ez 18 évesen egyátalán nem gáz,vagy elítélendő

2015. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem most jöttek le a szülők a falvédőről, biztos tudják :)
2015. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én csak 3hónapot vártam (első alkalom). Igaz, én már 19 voltam akkor, a barátom is annyi, de neki volt már előttem kapcsolata.

:)

2016. jan. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!