Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti megengednétek a 16éves...

Ti megengednétek a 16éves lányotoknak hogy együtt aludjon a 19éves barátjával?

Figyelt kérdés

A lányom megbízható,sportol,jól tanul.

és a fiút is bemutatta már és nagyon szimpatikus fiú!

Viszont feljött az együtt alvás téma. És nem tudom megengedjem e nekik.

egyébként 1 és fél éve vannak együtt!

Köszönöm a válaszokat.


2016. jan. 4. 20:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
4%
Nem engedném, a lányod még ehhez túl fiatal akkor is ha 14,5(szinte kislány) kora óta együtt vannak,még várjanak vele 1-1,5 évet. Az együtt alvás nem a tinikapcsolatok sajátja de 17 év felett ha komolyabb a kapcsolat megengedném egyszer-egyszer.
2016. jan. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
20%

Nem engedném. Nekem is van egy 16 éves lányom, nincs barátja. Amit nem is bánok.

Nekem már volt ennyi idősen, aki a férjem, és nekem sem engedték meg az együtt alvást ennyi idősen. 17 évesen már igen. De nagyon-nagyon ritkán. Kollégista voltam, a fiú közben katona. Alig találkoztunk, kibírta a kapcsolat. 25 éve vagyunk együtt.

2016. jan. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%

Az én szüleim is megengedték az együtt alvást 16 évesen, pedig csak 3 (!!!) hónapja voltunk együtt barátommal (ő akkor 17 volt).

Mondtam anyának, hogy azért szeretném, mert jó lenne vele aludni, szexelni még nem akarok. Nem is volt semmi komoly.

Rá fél hónapra, akkor már 17 voltam, egy hétig nem voltak itthon anyáék, így mondták, hogy barátom aludjon itt addig. Akkor történt meg az első, tehát 3,5 hónapja voltunk csak együtt. Immár 2,5 éve tart a kapcsolat.

Az is igaz, hogy anyáék ismerték barátomat, és 1 hónap járás után be is mutattam, mint barátom. Szóval ismerték, tudták, hogy rendes.

Azért azt elég gáznak tartom, hogy gumit adsz nekik... Majd ők megoldják, mi is közösen fizettük barátommal a gumit. Elég, ha annyit mondasz, hogy védekezzenek gumival, a megszakítás nem védekezés, stb. Nekem is ennyivel letudták a szüleim első együtt alvás előtt, és lám, a kb 200 gumiból, amit 1,5 év alatt elhasználtunk, egyik se szakadt el, stb. Már 1 éve gyógyszert szedek, mivel már komolynak mondható a dolog.

19L

2016. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha valóban te vagy az anyuka, csak annyit mondajék, hogya f@.z nem csak éjjel áll fel. Ha 1,5 éve együtt vannak, nyilván szeretik egymást és a szexet is rég megoldhatták volna, ha akarják, együttalvás nélkül is.
2016. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
7%
Nem vagyok szülő. Én nem hiszem ,hogy megengedném ha lenne gyerekem. És nem nem azért ,mert szexelnek ,mert ha akarják bárhol megoldják. hanem ,mert úgy gondolom ,hogy ez 16 évesen korai. De nyilván az a fontos amit te gondolsz:)
2016. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!