Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti mit szólnátok?...

Szülők, ti mit szólnátok? Rosszul esne?

Figyelt kérdés
8.-osok vagyunk és készül a ballagási nyakkendőnk amire az osztálynévsor lesz írva. A fél osztálynak 2 keresztneve van de úgy beszéltük meg hogy csak az a nevünk lesz ráírva amit használunk. Nekem is 2 nevem van és így nagyon hosszú. Az 1. keresztnevemet nem használom csak hivatalos dolgoknál, dolgozatra se írom rá, táborokban sem mondtam mikor bemutatkoztam stb. Anya azt mondta ő azt szeretné hogy rajta legyen a teljes nevem mert ő azt adta nekem. Megértem, de hosszú a nevem illetve nekem így is tetszik, alig használom a teljes nevemet. Szülők, nektek is rossul esne?
2016. jan. 8. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Meg lehet érteni, hogy nem fér rá rendesen a nyakkendőre, és másnak sem lesz rajta.
2016. jan. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jelentősége nincs, hogy egy ballagási nyakkendőre mi van írva.
2016. jan. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna.
2016. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Engem nem zavarna, de sajnos nem mi vagyunk az anyukád. Ha őt zavarja, akkor lehetünk itt százan is, akiket nem, nem változtat rajta, nem? :(
2016. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, a ballagási nyakkendőt úgyis mindenki bedobja a szekrény mélyére és 5 évente egyszer fognak csak ránézni.
2016. jan. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Anya azt mondta ő azt szeretné hogy rajta legyen a teljes nevem mert ő azt adta nekem."


ez hatalmas önzőség. ő adta neked, kettőt is. te kiválasztottad amelyik jobban tetszik, azt használod. tiszteletben kéne tartania.+másnak is csak egy neve lesz rajta, szóval nem kéne különcködnie.

2016. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem sem zavarna.

Anyukáddal értesd meg, hogy ez nem az ő döntése, az osztállyal úgy döntöttetek, hogy mindenkinek csak egy neve lesz rajta a nyakkendőn, nincs kivétel.

2016. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!