Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez nagyon rosszul eset ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon rosszul eset ti mit szolnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Takaritok minden nap kétszer porszivozok, egyetlen mosogatlan edény nincs minden a helyére van rakva. fürdöt feltakaritom naponta wc kisikálom utána.nincs kosz nálunk rend van ahogy kétgyermek melett lehet rendet tartani. egy honapja itthon van(itthonrol dolgozik) kezdek besokalni töle most azt talállta ki hogy neki ez nem tetszik hanem kell takaritó nö

ez annyira degradálonak találom nme ezért takaritok hogy ezt kapjam. bezzeg amikor terhes voltam ezt nem találta ki.

Én rendet teszek azt hogy a nagyszobába mekkora kupit csap arrol én tehetek mert a napom 20% töltöm ott(mivel onnan dolgozik.

vegyel fel kertészt mert füvet nyirni bezzeg nuku ő nem majd ha fél méteres a gaz.


Mégis hogy takaritsak még?

ti hogy takaritotok? igaz nem nyalom le a fürdöszobába a csempét , a szekrények tetejét se naponta törlöm le.


2015. jan. 25. 17:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondta azért kell takarítónő mert nem jól takarítasz?


Én örülnék neki :)) Csak jöjjön az a takarítónő,akár jöhet szakács is :D

2015. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%
Egy hétig ne csinálj semmit!De tényleg semmit!Majd rájön;)
2015. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Tudnál egy kicsit tagoltabban írni? Ez így nem éppen jól értelmezhető :(


Ha jól értem te vagy otthon a gyerekekkel, a házastársad pedig otthonról dolgozik. Te takarítasz, és most felajánlotta, hogy vegyetek fel takarítónőt. Jól értem?


Ha igen, akkor ezzel nem értem mi a baj. Ezzel neked lenne kevesebb munkád és több időd a gyerekekre. Nem lenne jobb neked is?

2015. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Most tulajdonképpen mi a problémád? Csak mert nem értem!
2015. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

ha egy napig nem csinálnám uszan minden



ez nagyon lealacsanyito dolgonak érzem. nem ezért suvickolok mindent hogy ö egy tolvonássla keresztül huzza. akkro fizessen nekem, majd nem foglalkozom agyerekekkel és majd néykézlább nyalom végig a lakást.


komoylan mondom amugy itt a két gyerek fözzön mosson takaritson mindent egyzserre majd meglátjuk mekkora rend lesz

ja

és fizetség nélkül!!!!!

2015. jan. 25. 17:09
 6/24 A kérdező kommentje:

az hogy ne taakritó nőre költse a pénzt hanem arra hogy egy évbe egyzer menjünk el nyaralni mondjuk a családdal mert 4 éve nem voltunk

és a legisösebb gyerek 4 éves. még a balatonra se mnegyünk le .

2015. jan. 25. 17:10
 7/24 A kérdező kommentje:

amikro terhes voltam bezzeg ezt nem találta ki söt dolgoztam a terhesség végéig itthon és a munkahelyen is

akkor épitkeztünk és végig dolgoztam atakritotam a szülés napjáig. ja akkor eszébe nem jutott

Oh drágám majd felkérünk egy takaritonőt te meg pihenj



szoval hogy is van ez?

2015. jan. 25. 17:12
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ma már ne igyál!
2015. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Akkor éppen itt az ideje,hogy pihenj.Vagy mond meg neki,hogy inkább nyáron menjetek nyaralni,rakja arra össze a pénzt,ha ezt nem akarja,akkor ne légy h.ülye,jöjjön csak a takarítónő,neked lesz könnyebb.
2015. jan. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%

Mielőtt nagyon kiakadnál vegyél egy mély levegőt és gondolkozz el! Lehet hogy hosszú távon te járnál jobban ha megengednéd a takarítónőt. Több időd maradna a gyerekeidre.

A takarítónőt azért te válaszd ki ha belemész. Ha a leírtakat te valóban folyamatosan csinálod lehet hogy nem is neked van szükséged takarítónőre hanem ő akar segíteni valakin. Amíg nem valami bögyös, csini takarítónőt akar felvenni addig nincs gond.

Ja! Az is lehet hogy szeretné ha több időd jutna őrá.

2015. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!