Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy kamasz (17éves) fiút,...

Egy kamasz (17éves) fiút, hogy érintene egy kistestvér? Úgy hogy közben ő is apa lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok!33éves vagyok van egy 17éves fiam akivel nagyon nehéz,viszont jó a kapcsolatunk.Mindent meg tudunk beszélni.Nemrég megtuttam, hogy teherbe ejtette a baratnőjét.De közben a párommal hosszas próbálkozás után sikerült végre összehozni a kistesót.Nem mertem neki elmondani,hogy kistesoja lesz ne omoljon megjobbam össze.A fiammal és a barátnőjével már megbeszéltük az ezzel kapcsolatos dolgokat.Megtartják a kicsit.De nem tudom hogyan mongyam el hogy kistesó lesz.Félek végkép összetörne. Kérlek segítsetek!

2016. jan. 16. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy leülsz vele, és elmondod kerek perec. Nagyon hamar ráfog jönni magától is, az szerintem sokkal rosszabb lenne. Gondolom tudja, hogy próbálkoztok, tehát csak idő kérdése.
2016. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, tudott róla,hogy próbálkoztunk.Köszönöm a gyors válaszodat! :)
2016. jan. 16. 14:10
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
33 évesen 17 éves gyereked van? és nagyi leszel? miért nem hiszem el ezt a sztorit? :D
2016. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát az szép.
2016. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#2 szived joga!:) De én sem voltam az a "minta gyerek" ezért nem hibáztatom.Tudom, butaság volt 16 évesen gyereket vállalni!De nem a te döntésed volt.A fiam apjával vagyunk együtt,és azóta már leérettségiztem és tisztességes szakmám van!:)
2016. jan. 16. 15:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát gondolom ha már gyereke lesz akkor nem él veletek, nem veletek neveltetik fel a kicsit és tartatják el magukat, ha már ilyen nagyfiúk-nagylányok, úgyhogy szerintem semmiben se fogja érinteni.
2016. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
.....cigányok....
2016. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 igen kultúráltan fejezted ki magad!De kérlek szépen az egész gondolat menetedet írd le ne csak egy részét!:)És nem nem vagyunk azok.De ha még azok is lennénk az ilyen hozzászólást nem kéne kimutatni az aktuális ember háttere és személyes ismerete nélkul!:)#6 köszönöm válaszod
2016. jan. 16. 19:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőjével együtt marad, akkor is, ha megszületik a gyerekük, valószínűleg nem nagyon fogja érdekelni a testvére. A barátnője is 17 éves amúgy?
2016. febr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
unokatesok lesznek, gratulálok mindenkinek! 21/F jelentsétek be a babát ugy,mint az öröm apa 2 cimü filmbe
2016. ápr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!