Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ez mennyire van...

Szerintetek ez mennyire van rendben? 18 éves egyetemista lány vagyok

Figyelt kérdés
a szüleim nagyon szeretnek és féltenek ezért kicsit késleltetve volt a pszichés fejlődésem, nemrég mehettem el először bulizni, nemrég mutattam be az első komolyabb barátom. Viszont vannak dolgok amikben még mindig kisgyerekként kezelnek és ezt megbeszélni nem lehet velük.. Ezért oda jutottam ami szerintem elég gáz, hogy 18 évesen a vita elkerülése érdekében hazudok nekik. pl nem engedik, hogy a barátommal aludjak ezért azt hazudtam, hogy a barátnőmmel alszom, mindig megkérdezik hova megyek, ilyenkor se mondhatom ugye hogy a barátomhoz ezért ebben is hazudnom kell, különben kiakadnának. emellett éjfél után alig merek hazaérni nehogy balhé legyen.. felkeltenek reggel, hogy tanuljak.. amikor én tudom beosztani az időmet, nyilvàn azért járok egyetemre mert ez érdekel.. ezen kívül járnom kell vívni, amit gyűlölök... Nagyon szeretem a szüleimet, de remélem hogy már nem kell sok idő és felnőttként kezelnek majd, komolyabban vesznek mert egyikőnknek se érdeke hogy állandóan vitatkozzunk
2016. febr. 4. 09:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kislányként kezelnek, nem veszik tudomásul h Te már felnőttél.

Írtad, h egyetemista vagy. Koleszba nem tudsz átköltözni? Mert akkor Te is önállósodnál, a szüleidnek is muszály lenne megszokni, hogy nem szólhatnak bele minden dolgodba.

2016. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34%

Kislányként kezelnek, mert úgy is viselkedsz. Mi lenne, ha eléjük állnál és megmondanád, hogy anyu, apu, ma a barátomnál fogok aludni?

Költözz el otthonról, az sok mindent orvosolhat.

2016. febr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A kollégium tényleg nagyon jó megoldás! Tapasztalatból írom. Nekem rengeteget segített a szüleimmel való kapcsolatomban, hogy kevesebbet látjuk egymást! Ezt korábban nem is gondoltam volna...
2016. máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
...természetesen ettől függetlenül még nem mentesülsz egy komoly beszélgetés alól a kollégiumba meneküléssel, ha változtatni akarsz az életeden.
2016. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!