Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13éves lányod meddig engednéd...

13éves lányod meddig engednéd ki a barátnőjével a parkba?

Figyelt kérdés

elég hamar sötétedik.

így nem tudom meddig engedjem elmenni.


2016. jan. 4. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Milyen messze van a park, milyen környéken van? Egyébként nem csak hogy hamar sötétedik, de nagyon le is hűl a levegő estére, ráadásul most ebben a havas-jeges időben elég balesetveszélyes a sötétben közlekedni.

Én azt mondanám, max. este 7-ig, ha másnap iskola van.

2016. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Én max. fél 6-ig engedném, bár ez a park távolságától és környékétől is függ. Azért még csak 13 éves, ráér még a sötétben kószálás :D
2016. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
5percre lakunk a parktól.
2016. jan. 4. 20:49
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Akkor is max. 6-ig engedném... Sötét is van, hideg is van, és nem minden park biztonságos sötétben. Szerintem bőven elég télen, sötétben 6-ig elengedni, de te tudod.
2016. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
én is hatig engedném, de még annyit hozzátennék, hogy hétvégén még utána, nyolcig jöhetne hozzánk a barátnője beszélgetni, forró teázni.
2016. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

a park mellett van egy kocsma. az a gond.

egyébként én is a fél hat-6.-on döntöttem.

köszönöm!

2016. jan. 4. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
az a helyzet, hogy az én lányom is tizenhárom és van legalább két film kapásból ami elrettent a par és a tizenhárom kenődik fel a falra, de nem esünk kétségbe, mert van a mezítláb a parkba c. színházi előadás is, szóval attól függ milyen az a park, én kislány koromban a vattai ipszilonnal ferenc szobornál voltam úgy egy parkban, hogy jött a mutogatós bácsi, aztán ott ültettük később társadalmi munkába a tulipánokat és a pipacsokat, hátha nem jön újra, az embernek sajnos marha beteg és utálatos asszociációi lehetnek és félelmei feleslegesen, de azért talán már változott a világ
2016. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Iskolaidőben semeddig, hétvégén fél 5-ig. Sötétben nem kell a parkban lenniük. Menjenek hozzátok vagy a másik lányhoz.
2016. jan. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!