Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek, ha egy adott...

Mit tennétek, ha egy adott dologhoz remek érzéketek lenne, ám azon révén továbbtanulni majdhogynem lehetetlen?

Figyelt kérdés

Remek érzékem van a videózáshoz, ám úgy érzem, hogy Mo-n nincs normális egyetemi képzés ami irányában tovább lehetne menni, így marad a külföld, ami viszont nagyon drága!


https://www.youtube.com/watch?v=OFjbSmz5rpE


https://www.youtube.com/watch?v=89UPMAYahl0


Itt van 2 videóm, akit érdekel az nézze végig, és csak utána mondjon róla véleményt.


Nagyon kreatívnak érzem magam ilyen téren, de továbbhaladásra komolyabban semmi esély nincs! Még van 1 ennél jobb videóm, pontosabban lesz, amibe mindent bele fogok adni! Több pozitív visszajelzést is kaptam már a videókra, hogy nagyon jó, csinálj még ilyet..., és (nem a kommentekre gondolok, és nem is a családtagjaimra! ;) tudom hogy ezzel kellene foglalkoznom, mégis nem tudom hogyan kellene. Érzem magamban a kreativitást, a késztetést arra, hogy videózzak. Az utóbbi időben sajnos leadtam a színvonalból, de elfáradtam most egy kicsit...


Hogyan haladnátok? Nekem van 1-2 ötletem:


1: Elkezdek angolul videózni a későbbiekben. Nyelvvizsgám van/lesz (írásbeli még hátravan), és szeretem is a nyelvet. Ha ott elég népszerű lennék akkor felraknám ezeket a videókat, és befutnék, vagy valami lenne.

2: Cserediák programban kijutok USA-ba, és megpróbálok valamit összehozni ott. Pl ott kérek segítséget 1-2 embertől, hogy mi a vélemény, hogyan tovább....


Ti mit tennétek?


2016. márc. 20. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Mindkettőt csinálnám a helyedben. Ha ez az álmod, akkor mindent, de mindent tegyél meg érte, orrvérzésig! Angoltanulás embertelen tempóban, youtube-on nyomni, Facebook oldal a videóknak, cserediák program, kapcsolatépítés, házalás a videókkal, ha kell, MINDEN, ami csak eszedbe jut! Az emberek iszonyatosan ritkán érzik azt a szenvedélyt, amiért érdemes "dolgozni". Te megtaláltad és még nyugdíjas sem vagy! Ez nagy kincs! Dolgozz érte, minden lehetséges eszközzel! Én harminc felett jöttem rá arra, mi való nekem és most indulok neki. De megyek, mert annyit már éltem, hogy tudjam, van értelme! Csak annak van értelme, amit szeret az ember, a többi csak kamu, és elrohan vele az élet! Sok-sok sikert! Megtalálod az utat, ha keresed!
2016. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Most nem tudom megnézni a videót, de én is csak buzdítani tudlak a külföldi tanulásra! Pedagógus vagyok, voltam cserediák is, és nagyjából tudom, mi a különbség ott és itt. Ha nem jön be a dolog, már azzal is nyersz, hogy világot látsz és kúlföldi kapcsolatokat építesz! Hajrá!
2016. márc. 21. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is a helyedben visszavennék az arcomból. Nem rosszak a videók, csak klisé mind,semmi kreativitàs vagy eredetiség nincs benne. Persze aki nem ért hozzà,annak biztos bejön meg dìcsér vagy legalàbbis nem akar lelombozni.


Ott az ELTE, SzFE, SZFI nem gondolom,hogy nem lenne megfelelő az oktatàs szìnvonala. Sőt klasszisokkal jobb,mint bàrmelyik filmes szak. Az alapokat( aminek làthatóan hiànyàban vagy) megtanulni tökéletes, és ott a sok ösztöndìj vagy diàkcsere program. Ezt jól làtod,ahogy ìrod is a 2. pontodban,de ahhoz pl be kellene jutni az egyetemre.

1. Angolul videózol és befutsz??? Hova?

Fiatal vagy, tapasztalatlan és kicsit el vagy szàllva. A siker kellene rögtön,de végigjàrni az utat azt azért nem.


Alàzat,szorgalom,kitartàs és qrva sok tanulàs kell még neked.

De van rà esélyed,hogy sikeres legyél ezen a területen. Nem lelombozni akartalak,de pl klasszisokkal nehezebb szakmàk is vannak,amikhez tényleg nincs oktatàs hazànkban. A filmezés bàrmely része meg pont nem az.

2016. márc. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
* külföldi
2016. márc. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Hát ebben semmi jó nincs. Az alap mv "szabályokat" se tartod be, mint pl: RAW használata, nem pedig vacak minőségű hardsubos (ráadásul milyen hardsub már? :)) videó. Nincs sinc-ben a zenével sem.

Vegyél vissza, tényleg.

Se nem értesz hozzá, se tehetséged sincs.

2016. márc. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
Szinte csodálkoztam hogy erre a kérdésre nem reagál valaki full kretén módon, de úgy látom megjött az a válasz is... ne irigykedj kedves utolsó. 😉 kérdező te pedig járd körbe a dolgot alaposan és ne add fel!
2016. márc. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!