Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jogosan vagyok rá kiakadva és...

Jogosan vagyok rá kiakadva és jogosan tartom őt nem normálisnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14 éves lány vagyok

Lehet hogy kissé hosszú lesz a történet,szóval köszönöm ha valaki elolvassa

Először is szeretném leszögezni hogy tudom,hogy hibát követtem el hogy ennyi idősen belevágtam egy kapcsolatba de már megtörtént úgyhogy mindegy

Na szóval..tavaly márciusban összejöttem egy fiúval a suliból,tetszett én is tetszettem neki és összejöttünk

Akkor 7.-esek voltunk,évfolyam társak

Sok ideig rendben volt minden..aztán jött a nyár

Konkrétan állandóan veszekedtünk,a barátaimat cserben hagytam miatta, akik ez miatt elfordultak tőlem

Állandóan veszekedtünk,sajnos a családom is kikészült és én is

Nyár végére már teljesen depressziós lettem (pszichológushoz is jártam )

Olyan piti dolgokon veszekedett velem hogy pl. facebookra feltettem egy képet meg ilyenek..teljesen birtokolni akart, legyengítette az önbizalmamat teljesen

Utána csinált egy hatalmas jelenetet szeptemberben..szakítottam vele

De eközben még mindig depressziós voltam és elkövettem egy hatalmas hibát (megint), és újra összejöttem vele

Hónapokig kész menyország volt minden tökéletes volt,sikerült kigyógyulnom (persze nem csak miatta hanem a pszichológus segítségével is )

Aztán kb. 1,5 hónapja beidegesedett azon hogy lájkoltam valami idézetet facebookon ! De annyira ideges lett,hogy képzeljétek el,üvöltözött,és széttörte a telefonját,bele vágta az asztalba

Sajnos van okom félni az ilyen emberektől,ugyanis apám is ilyen agresszív (kiskoromban bele akart vágni a falba mert sírtam..)

És ő pontosan tudta hogy félek az ilyen emberektől

Ezért újra szakítottam vele,de most már véglegesen

Aztán úgy döntöttünk,hogy barátok maradunk,és azok is maradtunk

Most megfordítódott a helyzet,őt viselte meg jobban a dolog,én örültem hogy végre "szabad" vagyok

És egy ideig vissza akart kapni,próbálkozott mindennel de azt mondtam hogy nem,nincs szükségem már rá

Úgy volt hogy ma elmegyünk egy baráti programra

De tegnap megbocsáthatatlan dolgot tett

Azt írta,hogy bánja hogy nem hagyott ott a depresszióban,és hogy bánja hogy nem haltam meg

Gondolhatjátok..teljesen kiborultam és sírtam :( Azért ilyet nem vártam volna senkitől főleg nem tőle

És azt mondta hogy mit vagyok kiakadva mert ő csak őszinte volt! Tehát ő szerinte ez teljesen normális ilyeneket mondani valakinek

És még tegnap este írtam neki hogy senkiben sem csalódtam ekkorát mint benne

És azt mondta hogy szándékos volt és hogy majd egyszer rájövök hogy miért tette..

Anya szerint úgy gondolkozik,hogy "ha nekem fáj akkor neked is fájjon" szerintetek van benne valami? Jogosan vagyok úgy hogy utálom és nem normálisnak gondolom vagy csak túl reagálom? (szerintem nem!)

Köszönöm ha valaki elolvasta :( Elég hosszú történet

Köszönöm a válaszokat! :( <3


2016. márc. 25. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Remélem még jársz a pszichológushoz. Szerintem nem normális a srác, nem csak a tegnapi dolog miatt. Azt gondolom, hogy akkor tennéd magadnak a legjobbat, ha még a barátságot is megszüntetnéd vele. Gondolom idén végzel a sulival, remélhetőleg nem egy iskolába kerültök, és megszabadulsz tőle.
2016. márc. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ! :)

Nem,már nem járok.:(

Igen,én jó eredménnyel gimnáziumba fogok járni,ő pedig hát..szakiskolába

Csak annyi hogy közös városba megyünk,de maximum a buszon kell lássam és ennyi

A barátságot is meg akarom vele szakítani..de az a legdurvább az egészben hogy nem gondolja hogy ez a tegnapi eset durva..egyáltalán

Valahol érzelmileg annyira lent van,vagy én nem is tudom hogy miért de nem fogja fel hogy durva húzás volt

Egyébként még annyi kimaradt, hogy tegnap este amit irtam neki,csak annyi válaszolt: idézem: " devil of hell " és egy mosolygós szmájli..

Én meg irtam neki hogy mi van? te ilyenkor mit érzel ?

De semmit nem válaszolt..


Köszönöm a választ még egyszer :D <3

2016. márc. 25. 12:31
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon bunkó dolog volt tőle. Soha senkinek nem mondana normális ember ilyet. Örülök, hogy ott hagytad. Jó lenne, ha járnál pszichológushoz, ha nagyon rossz a depressziód akkor talán pszichiáterhez is, aki felír valami antidepresszánst. Én 20 éves vagyok, 13-14 éves korom óta van depresszióm, és ez sajnos nem tűnik el. Én még csak most kezdtem terápiára járni, és ajánlom neked is, hogy járj, mert ez csak rosszabb lesz idővel.

A fiúval meg szakíts meg minden kapcsolatot. Ne beszélgessetek többet, nem tesz jót neked.

20N

2016. márc. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Fészen nem tudod őt letiltani? Szerintem ott sem kellene a kapcsolatot tartani. Vagy te menj onnan ki egy kis időre, amíg lecsillapodig a helyzet. Ne lássátok egymás dolgát, vagy hogy ki mit csinál.
2016. márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Egyenlőre még nem tiltom le,kíváncsi vagyok hogy miért mondott ilyeneket hátha meg tudja magyarázni

Ezt a devil of hell-es dolgot pedig végképp nem értem

Talán csak rám akart ijeszteni ? Vagy nem is tudom..

Szerencsére már kigyógyultam a depresszióból,de nagyon nem szeretnék visszaesni ezért lehet hogy majd elmegyek,de most úgy érzem hogy nincs szükségem rá,remélem nem is lesz. :(

Köszönöm szépen a válaszokat <3

2016. márc. 25. 13:56
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hat, eloszor is, a szakitast azert nevezik szakitasnak, m veget kell vetni a kapcsolatnak minden teren. Ha mar vege, es ennyire megbantott, akkor mit erdekel meg, h mi van vele, meg minek mondta azt, amit mondott?! Minel tovabb filozol ezen, annal nehezebben fogsz tovabblepni, sot elkovetheted megint azt a hibat, h visszamesz hozza. A legjobb ilyenkor teljesen megszakitani vele minden kapcsolatot es tovabblepni veglegesen.

Ha ez nem megy, es meg agyalsz rajta, akkor soha nem fogsz tudni kigyogyulni a dologbol.

2016. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tényleg minden kapcsolatot szakíts meg vele, a barátidtóp próbálj bocsánatot kérni

(18 évesen itthon hagytam mindent, sulit is, egy lángoló szerelemérr aminek hazugság lett a vége. Kb. 3-3,5 hónap után haza jöttem. Mint a tékozló fiút, fogadott a családom, és abarátaim is megbocsátottak. Pedig aztán mentek a viták...)

Zárd ki a fejedből, olyannal foglalkozz amit szeretsz, kedvenc zene hallgatás... Szüleiddel sokat sokat beszélj(ha tudsz) mert akkor 'ki jön a tüske', tapasztalatból mondom. Nektek is könnyebb, meg Neked is. Bátorság, fel a fejjel.

Ajánlom a sok sok Nutellát vagy ami édességet szeretsz! :)

2016. márc. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :)

Mára is megcsinálta a balhét..

Tudjátok vannak facebook-on ilyen nametestek vagy mi hogy pl: ki az igaz szerelmed? és akkor lájkolások,vagy ilyen dolgok alapján kihoz egy embert

Na nekem pont ugyan ez a teszt volt,és egy fiúnak (aki régebben a városunkban lakott,de már nem ) az én nevemet hozta ki ez a kis teszt

És ezt megosztotta,és kitette az idővonalamra

Egyébként ennek a fiúnak már gyereke is van úgy tudom,és amúgy is semmi közöm hozzá !

Na és ezen ő annyira bedühödött,vagy azt mondta hogy egy f******pó k***va vagyok,meg hogy dögöljek meg

Meg biztos őt szeretem és ezért szakítottam vele

Még egyszer mondom nincs közöm a sráchoz! És ezt neki is elmondtam de nem fogta fel..

És tudom hogy nem kéne ezzel foglalkoznom de annyira rosszul esett :(

Épp tegnap még a balhéja előtt azt mondta hogy kezd túl lenni rajtam,és már csak barátként tekint rám


Akkor meg mi ez ?

Szerintetek ez mire utal ? nekem ez olyan mint egy féltékenységi jelenet vagy nem is tudom :(

Köszönöm ha valaki elolvassa ezt is :( <3


(bocsánat a csúnya szavakért )

2016. márc. 25. 19:15
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, egy ilyen labilis ember mellett nem hiszem, hogy boldog lehetnél, egyértelű, hogy minden kapcsolatot meg kell vele szakítani. Most magadra gondolj!

Miért ragaszkodik ennyire hozzád (és tuljadonképpen te is hozzá tudatalatt)? Lefeküdtetek?

2016. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Dehogy :D

Hát lehet az az egyik ok,hogy ő nevelőszülönél él és ott szinte semmit sem törődnek vele

Az igazi anyja egy utolsó ... tudjátok mire gondolok akinek a csávók mindig fontosabbak voltak mint a most már 4! gyereke

És itt nálunk megkapta azt a szeretetet meg törődést amit akart..Mert anya is úgy viselkedett vele kicsit mintha a gyereke lenne

Mert sajnálta..

Egyébként az anyjáról sem mondhattam meg soha a véleményemet mert az egyik pillanatban szereti,a másikban meg utálja..és nem tudtam hogy reagálna

Nem tudom hogy ez-e az oka vagy pedig valami más

2016. márc. 25. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!