Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyu miért piszkál amiért...

Anyu miért piszkál amiért szeretek harisnyát hordani?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok 14 éves, szeretek nylonharisnyát hordani, jól érzem magam úgy benne és pl sport és vászon cipőmbe kényelmesebb hordani.

De folyton szekál, hogy nem fiúknak való, meg hogy lehet kényelmes?- azt hiszi, csak kitalálom, hogy jónak tartom, azt hiszi-mondja meleg vagyok, de nem, nem vagyok az.

Miért olyan nagy vmi ez, mit mondjak már, hogy hagyjon békén?



2016. márc. 27. 10:42
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
50%
Vedd fel mellé a skót szoknyát és akkor már nem annyira ciki!
2016. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
81%

Anyukadnak nem kényelmes, és ezt kivetíti rád.

Ez ugyanolyan, mint amikor a szülő azt mondja:

"Fázom, vegyél pulcsit!".


Egyébként én is nehezen hiszem. Ha valódi nylon, akkor befő, gombásodast okozhat, férfiaknak egyébként se szerencsés a heréket szűk ruhába szorítani, mert terméketlenséghez vezet.

2016. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Nem akarok szoknyát hordani, nem célom nőiesen öltözni, szoktam látni más nők nadrág alá is felveszik. Nem tapasztaltam, hogy gombásodna a lábam, sőt nem is izzad annyira, mint egy pamut vastag zokniba. Nem szorít ott.
2016. márc. 27. 11:57
 4/46 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem azért zavarja, mert bu zis. Fiú, férfi nem hord nylon harisnyát. Ahogy nem sminkel úgy mint egy nő. Az a fajta harisnya, kifejezetten nőies. Én nő vagyok. De a világból ki lehet kergetni vele.
2016. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Nem egész lábon hordom, hanem csak a bokám és kicsit fölötte látható csak. De én csupán praktikumból hordom, nem mint a nők, de a nők is főleg azért, mert a lábbelijükbe ez való.
2016. márc. 27. 15:21
 6/46 anonim ***** válasza:
18%
titokban keszulsz a Pride-ra?
2016. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Ha tudsz olvasni, írtam nem vagyok meleg.
2016. márc. 27. 17:44
 8/46 anonim ***** válasza:
30%

egeszseges ferfi nem hord noi harisnyat.

ha te mindenkeppen akarsz akkor fogadd el hogy valami nincs nalad rendben...

2016. márc. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a nők szoknyához hordják jobban, ahhoz megy, de mint mindennek több oldala van. Valamit nem csak 1 dologra lehet használni. Nylonharisnyát használják szűrőként is, hajguminak fiúk is, láb problémákra, balett táncosok, nekem meg bejön egyszerűen. Az meg csak hab a tortán, hogy a nylonharisnyákat is férfiak gyártják.
2016. márc. 27. 20:04
 10/46 A kérdező kommentje:
Most meg az a baj, hogy elvette a locsoló pénzemet amit ma kaptam, mert akkor adja vissza ha nem veszek föl harisnyát :( Miért ilyen velem anyám, nem értem most ezzel neki mit ártok vagy magamnak? Meg azt hajtogatja, hogy ha észreveszik furcsán fognak rám nézni, azt hiszik meleg vagyok, de mondom neki nem vagyok, csak jónak tartom. Totál kivagyok már.
2016. márc. 28. 22:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!