Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyu miért piszkál amiért...

Anyu miért piszkál amiért szeretek harisnyát hordani?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok 14 éves, szeretek nylonharisnyát hordani, jól érzem magam úgy benne és pl sport és vászon cipőmbe kényelmesebb hordani.

De folyton szekál, hogy nem fiúknak való, meg hogy lehet kényelmes?- azt hiszi, csak kitalálom, hogy jónak tartom, azt hiszi-mondja meleg vagyok, de nem, nem vagyok az.

Miért olyan nagy vmi ez, mit mondjak már, hogy hagyjon békén?



2016. márc. 27. 10:42
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
20-40.
2016. máj. 6. 19:00
 42/46 krisztamnk válasza:
100%

és olyan nincs, hogy rövidnacival hordva beleakad valamibe a harisnyád és kiszakad ?? Ha fut a szem az simán látszik :-) fiúnál az nem feltűnő ?!

És tényleg, hol élsz, ara nem válaszoltál, melyik városban ? Szívesen megnéznélek harisnyában, kíváncsi vagyok rád :-)

2016. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

Nem szokott sosem úgy felszaladni, hisz lábbeliben titokzoknit húzok rá és nem tud kiszakadni, mint egy női cipőben, amúgy meg nem szakadnak ki.

Miért olyan nehéz elképzelni, vannak fiús harisnyás képek a neten.

2016. máj. 6. 20:22
 44/46 A kérdező kommentje:
Szerencsére azóta nem piszkálni ai harisnya miatt.
2019. máj. 19. 17:38
 45/46 krisztamnk válasza:
ki-mit-nem-mivel-hová ????
2019. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
Mi nem világos? Csak azt akartam jelezni, hogy nem piszkál már anya a harisnya miatt. Csak utcán szólnak be néha bunkók.
2019. máj. 20. 08:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!