Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok mik akartok lenni?...

Kamaszok mik akartok lenni? Esetleg azt, hogy hol akartok dolgozni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 16:47
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Legszívesebben dermatológus lennék, esetleg pszichológus. 15/L
2016. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én tanár szeretnék lenni, esetleg óvónő. Vagy tolmács, talán idegenvezető. És egyszer majd szeretném kiadatni az írásomat, amin már egy ideje dolgozom, de ez még egyrészt rengeteg munkába és időbe telik, másrészt tudom, hogy nagyon nehéz manapság első könyvet kiadatni. Meg persze abból nem élnék meg, így ez csak afféle "másodálom"...
2016. ápr. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Színésznő. Elsőre úgy hangzik, mint egy gyerekálom, de nem az:) tenni fogok érte (sőt, már el is kezdtem a megvalósítását) és bízom benne, hogy később felvesznek a színművészetire.
2016. ápr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%

Én mentőtiszt szeretnék lenni :)

16/L

2016. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Legszívesebben növénybiológusnak vagy ökológusnak tanulnék, de szívesen lennék még biológia-(kémia-fizika) szakos tanár...
2016. ápr. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Még nem döntöttem el, talán tűzoltó leszek vagy katona, vadakat terelő juhász (értsd: rendőr)
2016. ápr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!