Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek a szüleim hogyan...

Szerintetek a szüleim hogyan reagálnának arra, hogy bevallom hogy cigizek?

Figyelt kérdés
A vizipipát (dohánnyal) megengedik, szóval nem hinném, hogy nagyon haragudnának rám.

#dohányzás #cigaretta #bagó #smoke weed every day
2016. ápr. 5. 22:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Hány éves vagy? Fiú vagy lány?

Nekem ha a gyerekem lenne és elmondaná hogy cigizik akkor nem tiltanám engedném neki. Nem azért mert olyan jó dolog de minek tiltsam?? Úgyis te is elszivod ha engedik ha nem. Attol is függ hogy reagálnak hogy milyen emberek. Amúgy még ne cigizz én is csak néha cigizek napi 2-3 ha van rá alkalmam. Hagyd abba mielőtt végleg nem tudod letenni. Sok sikert hozzá!! :D 16/lány.

2016. ápr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

16/F

#1 neked engedik a szüleid?

2016. ápr. 5. 22:31
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
A cigi árt az egészségnek.
2016. ápr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3 ezt eddig is tudtam, de köszönöm a válaszodat.
2016. ápr. 6. 00:19
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Biztos lelkifurdalásuk lenne, és éreznék hogy ezt nagyon elrontották.

Talán megpróbálják rendbe hozni, IQ-tól függően egy nagy taslival, komoly elbeszélgetéssel, vagy pszichológussal

2016. ápr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ milyenek, dohányoznak-e stb.

Az en2 szüleim láncdohányosok voltak és utáltam. Úgyhogy én soha ki se próbáltam, mivel passzívan szívtam eleget.

Ha az én gyerekem kezd el cigizni, akkor elbeszélgetek vele arról, hogy tudja-e mi van a cigarettában és tudja-e hogy csak 1 élete van és belegondolt-e abba hogy meg fog egyszer halni. Ha igen, akkor mennyi időt szeretne a Földön eltölteni és tudja-e hogy ezzel csak rövidíti azt ami amúgy megadatott. Ha ez sem használna akkor mesélnék a tüdőrákról, ami elég kegyetlen hálálnem. Ha ez sem győzi meg, akkor azt hiszem ahol tudnék keresztbe tennék neki. Ha megtalálnám a cigijét akkor kidobnám stb. Ha már kihordtam, felneveltem nekem ne pusztítsa magát ennyire direkt módon.

2016. ápr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%

Én ha szülő lennék úgy reagálnék rá hogy: Fiam a te életed a te egészséged úgy rontod el ahogy akarod, és finaszírozd magadnak függőségedet.

Persze belül fájna hogy mit rontottam el.

Én soha nem álltam szóba olyan sráccal aki cigizett, büdös tőle, a szája is büdös, és ráadásul csomó pénz megy el rá.

2016. ápr. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerinted itt hanyan ismerik a szuleidet???
2016. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

Az a baj ezzel 6-os, hogy egy dohányos szerint az élet csak úgy élvezhető, ha mellette cigizik.

Én is dohányzom (sajnos), és én csak akkor élvezek igazán pl. egy kávézást, koktélozást, sőt tovább megyek vásárolgatást, nyaralást, stb.. ha közben rá bírok gyújtani... Pedig én egyáltalán nem cigizek sokat.


Kérdező:

Hülye kérdés, már ne is haragudj. Mi nem ismerjük a szüleidet. Honnan tudhatnánk, hogyan fognak reagálni?

2016. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, pár év múlva a dohányzás következménye jobban fog fájni mint most a szüleid reakciója.
2016. ápr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!