Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire probléma ha a lányom...

Mennyire probléma ha a lányom nem akar főtételt enni? Mit csináljak? Bevallom már feladtam!

Figyelt kérdés

Eszik "rendesen",de csak hideget. Nasi nincs! 1-2fajta meleg étel van amit hajlandó megenni magától is,na de nem főzhetem mindig ugyan azokat.:(

Volt már párszor hogy "kínomban erőszakkal dugtam a szájába" az ételt,és láss csodát ízlett neki,és evett is belőle.

De sajnos ha nem "erőszakoskodom" meg sem kóstolja és mindenre csak fintorog meg NEM KELL meg NEM JÓ.....:-(((



2012. okt. 24. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen idös? vannak korszakok amikor csak egyfajta ételt fog megenni mint nálunk 2 évesen csak sajt és virsli reggel délbe este de ez megváltozott (tartott egy hónapig)
2012. okt. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

2,5éves

De ha beleerőszakolom akkor miért eszi meg szó nélkül(jó azért nem mindent,de legtöbbször igen)???

2012. okt. 24. 16:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem egy hónapja tart! Nem fogy a gyerek semmi ilyesmi,de azért mégis zavar hogy nem eszik rendes meleg ételt!:(
2012. okt. 24. 16:38
 4/6 anonim ***** válasza:
fog enni ne aggodj adjál neki azt amit imád és csempész bele uj izt! amig nem csökken a súlya addig oké lehet fogat növezst ezért válogat annyiar :) elsö avgyok
2012. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ohhh.....köszi!!!:-D

A fogára nem is gondoltam,pedig most jön felül az utolsó kettő! A cumiját is látványosan oldalt rágja.

2012. okt. 24. 16:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hagynám rá a gyerekre heti többször legyen meleg kaja elé teszed ha eszik megdicséred ha nem hát éhen marad. Nem szabad tömni, kérlelni, játszani az ételel, nem lesz baja ha néha éhen marad.
2012. okt. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!