Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 évesen Balaton Sound?

16 évesen Balaton Sound?

Figyelt kérdés
Fiam 16 éves és a barátaival elakar menni a Balaton Soundra 16 évesen. 4 napara mennék és egy apartmant bérlelnének szóval nem sátraznának. Ő és a társasága sem drogos alkoholisták szóval etekintetből nem aggódom. A költségek 80-90-át ő állnà én max a "költőpénzt" adnàm. Ti elengednétek?

2016. ápr. 12. 22:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%

Persze, de hogy be fognak valamizni, az garantált, e felől ne legyen kétséged. Azon kívül mikor éljen, ha nem most?


De egy BS nem egy tinitábor, csak hogy értsd. Persze áltathatod magad azzal, hogy ők nem fognak inni vagy bármit csinálni.

2016. ápr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
26%

nem, enyém oda nem mehet :) vagyis úgy mondom, hogy ha drogos, ha nem, drogos fesztiválra nem mehet...

sátorozni mehet 16 évesen, de messze a BS-tól :)

de ez az én gyerekemre vonatkozik, tied tőlem mehet :)

2016. ápr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen örültem hogy itt a helyi fesztiválra elmehettem.


20-21 évesen voltam először sátrazós fesztiválon. (tegyük hozzá akkor volt rá pénzem)

2016. ápr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
23%
Teljesen ki van zárva. 16 éves, nem 26. 4 napra nem megy sehova inni, szívni és csajozni. Most fiatal, de szeretném, ha holnap is élne, lehetőleg egészségkárosodás nélkül. N32
2016. ápr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó, remélem mire ennyi idős lesz a fiad máshogy fogsz gondolkozni mert ha nem akkor nehéz sorsa lesz. Kollégiumba se fogod elengedni? Ott is lehet ám inni, szívni meg csajozni, ahogy otthon is, ahhoz nem kell fesztiválra menni. Mi baj van azzal hogy 16 évesen alkoholt fogyaszt? Ha normálisan van nevelve akkor tudja a határokat. Ahhoz nagyon el kell szúrni a nevelését hogy drogozzon. A csajozás a világ legtermészetesebb dolga. Gumit érdemes adni neki indulás előtt és minden rendben lesz.
2016. ápr. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
nem engedném el. Egy 16 éves gyereknek még nem valók az ilyen fesztiválok, majd két-három év múlva. Durva dolgok mennek az ilyen helyeken. Én se drogozok, meg nem is iszok túl sűrűn, de egy fesztiválon van, hogy a kelleténél jobban elengedem magam. pedig tényleg, évente kb kétszer iszok, az egyik pont a fesztivál, de akkor borzalmas mennyiséget. Egy befolyásolható kamasz könnyen detoxikálóban végezheti. És ne hidd hogy nem fog kipróbálni pár újdonságot. Meg azért egy ilyen helyre a költőpénz is legalább 60-70 ezer, minimum.
2016. ápr. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy innának alkoholt de bízok benne és van annyira jól nevelve, hogy tudja a határokat. Barátait is ismerem ők se isznak annyit, hogy detoxba végezzék.
2016. ápr. 13. 07:35
 8/27 anonim ***** válasza:
28%

Álljon meg a menet...Azért 16 évesen elvileg nem is mehetne ilyen helyre be,alkohollal meg nem is szolgálhatnák ki (tőlem a bagó boltba is elkérték a személyit még 24 évesen is,pedig amúgy exemnek vettem,mert én sose cigiztem).

Nem engedném el.Nincs ott a helye,kiskorú,én döntök és ennyi. Helyben egy koncert totál más,oda lehet hogy igen,de ezekre nem. És nem,én koliba se engedném.Érettségit totál mindegy hol szerez,majd 18 felett meg egyetemre mehet,akkor mehet majd koliba is.Addigra felfogja majd ésszel,ha valamire vinni akarja,nem a vedelés a cél.

2016. ápr. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%

Én elgondolkodnék nagyon erősen, hogy elengedném-e. De ez nagyon sok mindentől függ. Főleg a fiad és a te kapcsolatától. Az a legfontosabb szerintem, hogy mennyire bíztok meg egymásban. Te mennyire bízol meg benne, hogy tudod, hogy nem csinálna hülyeséget, még akkor se, ha a haverjai bele akarják rángatni? És ő mennyire bízik meg benned, hogy ha mégis hülyeséget csinál, akkor el merje mondani neked?

Illetve ott tényleg sok a drogos, piás ember, nem egy embert kirabolnak ott olyankor. Illetve az is kérdés, hogy volt-e már máshol egyedül pár napra és hogyan viselte?

Ha elengeded, és minden rendben megy, akkor ez megerősíti a bizalmat köztetek, ami ebben a korban nagyon fontos. Ha elengeded, és hülyeséget csinál, akkor meg megtudod, hogy tényleg annyira megbízható-e mint gondolod.

2016. ápr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
58%
kérdező, bs egy drogos fesztivál. ezt mindenki tudja. ha neked belefér, hogy piáznak akkor vegyél jegyet nekik a szigetre, de drogos fesztiválra egy 16 évest elengedni elég butaság
2016. ápr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!