Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, hogyan viselked...

Mit csináljak, hogyan viselkedjek, mit mondjak, ha összefutok vele?

Figyelt kérdés

Holnapután megyünk barátnőmmel All Time Low koncertre (STRAND fesztivál), és Ő is megy. És hogy ki az a Ő? A volt(???) plátói szerelmem, volt osztálytársam, mostmár évfolyamtársam. Akinek szerelmet vallottam egyszer, de volt barátnője (amiről én nem tudtam). És ha ő nincs, akkor nem ismerem meg az ATL-t se.

Mit csináljak, ha összefutunk?? Nem akarom, hogy bunkó legyen, de mégis el kéne érni, hogy az legyen, mert akkor nem szeretek bele ismét. :D Na jó, ez nem vicces, inkább szánalmas...



2015. aug. 18. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
mivel kb semmi közöd már hozzá így semmit. ha rád köszön,köszönj vissza,ennyi
2015. aug. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
köszönj neki ha szemben jön és kész. nem kell túldramatizálni,lesz még komolyabb szerelmed is aki viszonozza,ne aggódj.ami nem megy azt ne erőltesd,tapasztalat!!majd jön aki viszont szeret hidd el:)
2015. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mivel én jelenleg nem szeretek más olyat, aki úgy néz ki, hogy viszonozná (rajta kívül Neymar és Avicii még - utóbbinak voltam a koncertjén *-*), így könnyű azt mondani, hogy ne foglalkozzak vele. :/ Amúgy attól félek, hogy ha köszönnék neki, akkor ő nem köszönne vissza. Részletkérdés ugyan, de az illem szerint neki kéne előbb köszönnie, mert ő fiú. A másik meg az, hogy szerintem amekkora szerencsénk van, ugyanazzal a vonattal fogunk menni és jönni...
2015. aug. 18. 20:11
 4/8 anonim ***** válasza:
A kérdésedből ítélve, nem lehetsz több 14-nél. Ne vedd ezt ennyire komolyan. Nem kell vele foglalkoznod, tégy úgy mintha ott sem lenne.
2015. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, az fog történni hogy előtte lejátszol az agyadban egy csomó romantikus meg kínos jelenetet, aztán nem is találkoztok. Ne lovald bele magad.
2015. aug. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#3: 17 vagyok...
2015. aug. 19. 06:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy te 17.. én a 14-ben is kételkedem. Egy 17 évesnek ennél több esze kell, hogy legyen. Értelmesebben is fogalmaz, és van annyira felnőtt, hogy egyedül is tudja, hogy mit kell tenni ilyen helyzetben. nem baj, hogy fiatal vagy, ne szégyeld. Köszönj neki, mosolyogj rá, aztán majd meglátjátok mi lesz. Ne vele foglalkozz, élvezd a koncertet.
2015. aug. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De igen, 17 vagyok.

Egyébként meg annyi volt, hogy kétszer láttuk őket, úgy hogy ők nem minket. Azt nem tudom, hogy ők láttak-e minket bármikor is. Egyébként meg kit érdekel már az a nyomorék, amikor itt van Alex? :D Igen, mostmár teljesen hidegen hagy a gyerek, és csakis Alex William ihavefuckingbluehair Gaskarth-ot szeretem. :D ♥

2015. aug. 24. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!