Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális ilyen mértékű változás?

Normális ilyen mértékű változás?

Figyelt kérdés

A húgom 14 éves volt egy majdnem 1 éves kapcsolata aminek nem régen lett vége

A fiú bántotta őt végig a kapcsolat alatt,ezért lett vége a dolognak

De mióta vége lett a húgom teljesen kifordult magából és már kezdek aggódni egy kicsit érte..Teljesen más zenéket hallgat (ak26,Mr.busta stb)-félreértés ne essen nincs bajom ezekkel csak hát..egy 14 éves lánytól kicsit morbid amikor az ilyen szövegeket énekli..

Ezen kívül sokkal másabban öltözködik,sokkal többet csavarog és flörtöl a fiúkkal..Normális hogy ennyire kifordult magából? Lehet hogy a szakítás miatt lett ilyen,ennyire megviselte volna csak nem mutatja ki?

Köszönöm a válaszokat előre is..17/L


2016. ápr. 21. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Már az se normális,hogy 13 évesen komoly kapcsolata volt....Egyébként egyértelműen éretlen még és nem tudja feldolgozni érzelmileg a történteket.Én szakembert javaslok,ha anyuka nem elég határozott.
2016. ápr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg attól van. " lányt is ismerek akik hasonlóan reagáltak több éves kapcsolat vége után, bár ők pár évvel idősebbek voltak. Konszolidált csajokból klubokba járkáló cigiző lányok lettek, akik hetente más pasival flörtöltek. Az egyikőjüknél ez a korszak nem tartott sokáig, a másiknál még mindig ez megy, pedig már eltelt 2 év kb. Lehet amúgy hogy akkor is megváltozott volna ha nem lett volna barátja. Ez kamasz korban normális, az ember keresi önmagát. Ha durvább dolgokat kezdene csinálni (bár a csavargás alatt nem tudom mit kell érteni) akkor lehet nem árt ha leültök beszélgetni vele.
2016. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*két lányt
2016. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A rossz kapcsolat szülte ezt inkább. Sajnos nekem is volt ilyen, bár nálam annyi volt, hogy kék lett a hajam (csíkokban csak :D), eltűntem sokszor csak úgy hirtelen napokra szó nélkül a barátaim elől, már akik maradtak a kapcsolat miatt. Élvezi, hogy megszabadult, nem? Vagyis lehet, hogy most azt csinálja amit a srác "nem engedett" neki. Mivel kamaszodik is az még rárak egy lapáttal, de valamennyire le fog szerintem nyugodni. Próbáld rábírni, hogy csináljatok együtt valamit, amit szeretett, ez zenehallgatás is lehet. Ha nem ilyen temperamentumú, mint amit most mutat, akkor elvileg nem lesz vele semmi gond, majd leszokik róla, illetve kinövi. Most jobb, ha foglalkozol vele egy kicsit, bármely módon, csak ne vegye észre, hogy mi okból, mert lehet arra idegesebb lesz. Sok sikert!
2016. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!