Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányommal van a baj?

A lányommal van a baj?

Figyelt kérdés
15 éves lányom van.Érettebb külsőleg és belsőre is a korosztályánál.Nagyon zárkózott lett év elején,mert nem fogadták be az osztályban.Nincsenek barátai,barátnői az osztályban,mert nem találja velük a közös hangot.Elég konkrét jövőképe van.Jogi vagy gazdasági egyetem.Fiúk terén viszont a korosztályában nem tetszik neki senki és ő se tetszik nekik.Azt mondja,hogy teljesen egyformák és semmi egyediség nincs bennük.Viszont az idősebb fiúk tetszenek neki és ő is tetszik az idősebbeknek.De az osztálytársai (lányok) mondták,hogy ez nem normális és,hogy biztos csak szexet akar vagy pedofil.A lányommal lehet a baj,hogy nem fogadják el a lányok?Se nem tetszik a korosztályában levő fiúknak?
2016. ápr. 23. 21:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
94%
Hát kép nélkül elég nehéz megmondani, miért nem tetszik a fiúknak. Ebben a korban elsősorban a külsőségek számítanak.
2016. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Külsőre semmi baj vele.Nagyon szép arcú és alakja is jó.Sportól rendszeresen,hetente 3x.
2016. ápr. 23. 22:30
 3/11 Bella169 ***** válasza:
94%

Egyáltalán nincs vele gond.

Hasonló voltam én is. A koromnál érettebb, komolyabb gondolkodású. Mikor a többiek azt tervezgették hova mennek hétvégén bulizni én hosszútávú terveket szőttem.

16 voltam mikor eljött az én életembe is a kölcsönös szerelem egy 28 éves srác iránt. (Nekem sem jöttek be a korombeli srácok, valahogy nem voltak elég komolyak)

Ez a srác ma már a férjem. 8 é vagyunk együtt és 3 éve vagyunk házasok. Együtt élünk és van egy 8 hónapos tündér kislányunk. Az egyetemből még hátravan pár tárgyam és a diploma munkám, amit gyes alatt befejezek.

Ja és hogy a félelmedre is reagáljak.

Én is megkaptam anno hogy csak a szexre kellek a páromnak. Ennek ellenére ez nem volt igaz. Én még szűz voltam mikor összejöttünk, de ő a legnagyobb türelemmel várt arra hogy én is elérkezettnek lássam rá az időt. Sosem siettetett, nem tartott nyomás alatt (elhagylak ha nem lesz). Majdnem 18 voltam már mikor megtörtént. Tehát nem csak pedofilok rohangálnak a világban.

2016. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

És most akkor miért is érettebb a koránál?


Visszahúzódó, idősebb pasikról álmodozó, "egyéniségről" mesélő teljesen 12 egy tucat 15 éves lány.


És egyébként minden 15 éves lány érettebbnek gondolja magát a korosztályánál.

2016. ápr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%

Ja és egy X generációs anyuka ilyet biztosan nem ír :


"De az osztálytársai (lányok) mondták,hogy ez nem normális és,hogy biztos csak szexet akar vagy pedofil.A lányommal lehet a baj,hogy nem fogadják el a lányok?Se nem tetszik a korosztályában levő fiúknak?"


Ez pont úgy hangzik, mint egy 15 éves tinilány dilemmái, aki megerősítést vár, hogy áááá dehogy, sok az ilyen érettebb lányok és idősebb pasik közötti boldog és harmonikus sírig tartó kapcsolat, ami egyáltalán nem a szexről szól.


Egy anyuka pont eleget látott volna már valószínűleg, hogy tudja, pontosan erről szoktak szólni, hogy a 15 éves kamaszlányok érettebbnek képzelik magukat, az idősebb sráctól, az idősebb srácnak meg pinája sem volt könnyebben, meg különben is. A 25 éves lányoknak már terveket, állást, jövőképet kéne villantani, a 15 évesnek meg elég ha 25 éves a pali.


Majd 28 évesen fog a szalagavatód után tinidiszkóba jár veled nem?

2016. ápr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ő nem gondolja magát annak.Sokan annak tartják.Több idősebb barátja is van,velük sokkal jobban kijön.Egyáltalán nem visszahúzódó (év elején volt az,de azóta nagyon nyitott lett).Kedves utolsó! Igen eleget láttam már,több ilyen kapcsolatot láttam már,hogy idősebb volt a fiú.(16-25,16-24)és több éve együtt vannak már.És a kapcsolat nem szexről szól,persze az is megtörténik egy idő után,mert a kapcsolat része.
2016. ápr. 24. 14:43
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
A legtöbb szép lány idősebb fiúkat akar. Ez természetes
2016. ápr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
a legtöbb szép lánynak van udvarlója, nem szorul rá az álmodozásra
2016. ápr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kérdező írta h a lánya tetszik az idősebbeknek
2016. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Viszont az idősebb fiúk tetszenek neki és ő is tetszik az idősebbeknek."

A lányomnak is az idősebb fiúk tetszenek.

2016. ápr. 28. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!