Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az ciki, hogy még soha életemb...

Az ciki, hogy még soha életemben nem voltam külföldön?

Figyelt kérdés

A szomszédos országokban sem. Sehol csak Magyarországon.:(

13/L


2010. ápr. 9. 13:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én 27 vagyok, de még nem voltam külföldön!Nem hinném hogy ez cikis helyzetbe hozott volna valaha!
2010. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Én voltam 3szor külfölödön de még csak egyszer voltam Balatonon.

Szóval, nyugi!

Nem ciki szerintem.

12/l

2010. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
miért lenne ciki? 13 évesen én sem voltam még külföldön...és azóta is csak 2x(Skócia,Erdély)... pedig már 21 vagyok
2010. ápr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én 15/L vagyok, én se voltam még külföldön,de én se érzem magam kevesebbnek magam.
2010. ápr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én 11 évesen voltam először külföldön egy suli által szervezett csereüdültetésen. Utána két évente mentem szinte, és hihetetlenül megkedveltem. Most 19 vagyok, azóta jártam pár helyen, de csak szerényebbeken. A saját spórolt pénzemből utazok, szüleim nem igazán tehetik meg hogy drága nyaralásokra vigyenek, és nem is várom el tőlük.

Barátom pl nyáron volt először külföldön (19 évesen), akkor is csak miattam egy napra, mert én egy táborban voltam, ők pedig eljöttek páran meglepiként a szülinapomra. Idén már rángatom magammal őt is nyaralni, pedig soha nem is vágyott arra különösebben, hogy utazgasson!

Ne aggódj, attól hogy a szüleid nem tehetik meg, hogy nyaralni menjetek, nem maradsz le semmiről. Európán belül egy "fapados" nyaralás már diákpénztárcából is megy, ha világot szeretnél látni, akkor igaz hogy sajna nem olyan tempóban mint a tehetősebb emberek, de világot láthatsz! A tapasztalatom pedig az, hogy aki gürcölt és rengeteget spórolt egy utazásra, az sokkal jobban megbecsüli és kihasználja a nyaralás alatti időt, mint az aki csak úgy belecsöppen, akit csak úgy "magukkal visznek" valakik.

2010. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat a biztatás!:)
2010. ápr. 10. 22:05
 17/21 anonim ***** válasza:

Ausztriában és Szlovákiában voltam és amikor az Őrségben voltunk áttévedtünk Szlovéniába. Ennyi az én nagy világjárásom, de nem sajnálom, van még min. 70 évem rá:)

12/L

2010. ápr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem. Miért lenne ciki???
2010. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én 19 éves vagyok és még én se voltam külföldön. Soha nem cikiztek miatta, egyszer volt hogy egy gyerek csodálkozott hogy nincs útlevelem.
2010. ápr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Persze, hogy nem az. Én pl. nem más országokba szeretnék elmenni, hanem Magyarország több tájára...
2010. jún. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!