Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves gimnazista lányom...

15 éves gimnazista lányom vetkőzős képeket posztolt, ez az én teljes nevelési csődöm?

Figyelt kérdés

Én írtam ki azt a kérdést nemrég, hogy robancnak szólítják egymást interneten a barátnőjével, és egyéb nyalánk kommenteket is láttam, egymás között. Ő azt mondja, ez csak szórakozás. Most láttam, hogy már vetkőzős képeket is tett ki. A megbeszélés, netmegvonás, következmények világosak előttem, amit ez fog eredményezni ezután, de szeretném pontosan látni a saját felelősségemet is az egészben.

Elváltunk, lett pár éve egy élettársam, jól kijönnek egymással, sokat dolgunk, csak késő este érünk haza, de akkor, én úgy éreztem, hogy minőségi a kapcsolatunk egymással. De ebben már nagyon nem vagyok biztos. Tudna nekem szülő írni néhány gondolatot a témában? Eléggé meg vagyok zuhanva.


2016. máj. 18. 10:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele, támogasd. De tudasd vele, hogy nagyon veszélyes és felelőtlen dolgot csinált: Ami felkerül a netre, azt nehezen fogja tudni eltüntetni, aztán később amikor állást keres (vagy épp egyetemre jelentkezik, nekem külföldire előfordult), a munkaadó/tanár simán rákeres közösségi oldalakon, aztán nem hiszem, hogy ilyen képet akar mutatni magáról.


Valószínűleg önbizalomhiányos, figyelemre vágyik, lázad. Én sose voltam az a lázongó kamasz, csak butaságokon veszekedtem a szüleimmel, de kinőttem. Azt ne engedd neki, hogy itt rontsa el az életét.

2016. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!