Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednétek egy 15 éves...

Megengednétek egy 15 éves (lány) gyereknek, hogy befesse szőkére és kékre a haját, valamint, hogy ajakpiercinget csináltasson?

Figyelt kérdés

2016. máj. 21. 07:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%
Remélem, nem kér ilyet, nem szívesen engedném, vmiféle kompromisszumra törekednék (piercing nuku, festés mondjuk krétával).
2016. máj. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
A festés igen, ha szakember csinálja, a piercinget nem.
2016. máj. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Snorri ***** válasza:
15%
Attól függ, milyen a piering. Meg a sulitól. Ha most kezdene középsuliban, akkor nem. Elsőben ne skatulyázzák a külseje miatt. Ha megy a suli, akkor év végén. Mutasson képet a hajáról, meg a piercingről, és megbeszéljük. Ha nem nagyon gáz, akkor én engedném mindkettőt.
2016. máj. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Nyárra esetleg megengedném a kék hajfestést is, de ősztől már nem. Ajakpiercinget még nem.
2016. máj. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
En is csak a hajfestest engednem. A piercinger azert nem szeretnem, mert tanultam a sajat karombol, es megbantam, amikor nekem volt piercingem. Ha 1-2 ev mulva is szeretne, akkor megengednem, de 15 evesen nem igazan tud felelossegteljesen gondolkodni, es hamar el is milhat a piercing utani rajongasa.
2016. máj. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%

A hajam 15 eves korom ota szoke es kek,ezt megengednem.

A piercinget,foleg elso ekszernek ajakba semmikepp. Sok maceraval jar a gyogyulasa,oda kell ra figyelni. Mindket pcmmel sokat szenvedtem,es nagyon erzekenyek voltak,pedig a fulemrol van szo.Illetve ha kiveszi,ott fog maradni a helye,ami nem tul szep. A hajat barmikor visszafestheti,az a legkevesbe sem visszafordithatatlan dolog. Ha megunja,nem marad ott a helye.

16L

2016. máj. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
45%

Kedves kérdező.

Én is kb 14-15 éves voltam mikor ezek voltak a hóbortjaim. Megengedném a saját tapasztalataim miatt.

Én színezővel festettem a hajam az egész élénk lila volt. 2 hét alatt kikopott belőle , kb 1 hónapig tartott a színes haj mániám, aztán nagyon sokáig szőke voltam.

Első piercingem nyelvbe volt , arról nem tudtak a szüleim egy jó ideig. A második felső ajakba volt (az orrom alatt) .

Most 18 éves vagyok , a hajam vissza festettem eredeti sötétbarnára , az ajakpiercinget kivettem. A helye nem is látszik , nagyon ritkán teszem vissza , 1 órára kb ha nosztalgiázok. Ja és fültágítóm is volt, már az sincs meg. Egyedül a nyelvpiercing de az nem látszik.

Örülök neki , ugyanis a nálam pár évvel idősebbek ezt most kezdik el és szerintem már kicsit vicces

2016. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
44%

Maximum a festést..még csak 15 éves!

Bőven ráér még a PC-vel..

2016. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%
A pc minden korban hülyeség
2016. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
25%
ajakpiercinget nem, mert tönkre teszi a fogakat
2016. máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!