Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hogy vázoljam fel...

Szülők! Hogy vázoljam fel édesanyámnak azt, hogy szeretném, ha itt aludna a párom?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, ő 21. Fél éve vagyunk együtt lassan, 1hónapja mutattam be a szüleimnek. Kedvelik, nincs vele gondjuk. Sejtik, hogy már lefeküdtünk, de mégsem merem megkérdezni, mert ez nekem kicsit olyan mintha túl sokat kérnék anyumtól. Nagyon szeretjük egymást tehát ez nem ilyen fellángolás avagy tiniszerelem. Tisztában vagyok vele, hogy 16 évesen korai, egy ilyen idős lánynak saját ágyában egyedül a helye, de már nem bírjuk tovább, lassan már az egész napos együtt töltött idő is kevés. Mellette szeretnék ébredni. Arra gondoltam, hogy suli közben nem (gimnazista vagyok) , de mivel jön a nyár, megkérdezném anyukámat. De nagyon félek, nem tudom hogyan vázoljam fel neki, nem is tudom hogyan reagálna rá. Szerintetek ismertessem meg még jobban a szüleimmel? Töltsünk velük együtt több időt? Nővérem 17 éves volt, és fél éve járt a barátjával mikor itt aludt. Hamarosan én is töltöm a 17-et, Augusztusban.
2016. máj. 29. 21:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*20 éves a barátom
2016. máj. 29. 21:29
 2/11 A kérdező kommentje:
Plusz nem értek egyet azzal, hogy a legtöbb ember azt állítja, hogy a felnőtt párkapcsolatok része az együtt alvás. Én úgy hiszem, hogy ilyen idősen is képes egy ember ennyire szeretni és ragaszkodni, és hogy szükségét érezze az együttalvásnak, hiszen az is egyfajta új élmény a párjával, egy újfajta érzelem. Persze ez nagyon ritka a mai világban.
2016. máj. 29. 21:37
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Légy őszinte, ahogy itt most leírtad! Az mindennél többet jelent! Mondd el, hogy nem szeretnél hazudni nekik, így őszintén eléjük állsz, mert ez lenne a kérésed, és neked ez nagyon fontos...de elfogadod ha máshogy döntenek, csak akkor tegyenek javaslatokat, hogy mi kell nekik ahhoz, hogy ezt megengedjék.(jobban megismerni őt, stb.) Szerintem ha kedvelik a srácot, meg fogják engedni, főleg, hogy mindjárt 17 éves vagy, jobb mint ha elkezdesz hazudni, hogy itt vagy, vagy ott vagy, közben a barátoddal vagy...Sok sikert!
2016. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
én nem engedném meg. Nem csak azért mert gyerekszerelem, hanem mert nem akarnék egy idegent kerülgetni a házamban, és azt se szeretném ha az ő szülei kerülgetnék az én gyerekemet. Aludjatok együtt délután, ha annyira mellette akarsz ébredni.
2016. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak kerdezd meg siman, hogy itt aludhat-e. Lehet, hogy egybol belemegy, hiszen fel eve egyutt vagytok, es mar egy honapja, hogy hazavitted. Megeshet, hogy ellenkezik, de akkor probald meg neki is elmagyarazni, hogy mennyire szeretned, miert szeretned stb. Ha tovabbra is nemet mond akkor sem hisztizz! Azzal csak azt bizonyitanad, hogy gyermeteg a viselkedesed, es annal inkabb nem engedi. Ha most nem akar belemenni, akkor kezeld felnottkent a dolgot, mondd neki, hogy rendben, megerted, hogy miert nem akarja, es 2-3 het mulva terj vissza a temara.
2016. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megemlítettem neki. Azt mondta, megbeszéljük. Mellesleg rengetegszer voltam már a barátomnál és nagyon jól kijövök a szüleivel, kedvelnek engem. Anyuék tudják is :) Már az elejétől kezdbe tudják, hogy a barátom és hogy végig vele vagyok/voltam.
2016. máj. 29. 22:06
 7/11 A kérdező kommentje:
*kezdve
2016. máj. 29. 22:06
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves második, persze az is megoldás, de látom nem érted a mondandóm lényegét.
2016. máj. 29. 22:08
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én anno 16 évesen (majdnem 17) fél év után odaálltam anya elé hogy: Anya, átjöhet holnap a barátom aludni?

Bólintott, másnap rögtön neki is állt sütit készíteni :)

Szerintem nem kell túlgondolni. Csak egy kérdés, és igen vagy nem választ kapsz.

23/L

2016. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
én 18 évesen sem vihettem haza éjszakára a páromat. bármikor (értsd: hétvégén, ha másnap nem volt iskola) nála aludhattam, de ő nálunk nem. az ok nagyon egyszerű volt: apukám nem bírta elviselni a gondolatot, hogy 1 fallal az ő hálószobájuk mellett a kislányát... na, szóval hogy csúnyálkodunk a szomszéd szobában :D nem mintha nappal nem lehetett volna :D
2016. máj. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!