Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hogy vázoljam fel...

Szülők! Hogy vázoljam fel édesanyámnak azt, hogy szeretném, ha itt aludna a párom?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, ő 21. Fél éve vagyunk együtt lassan, 1hónapja mutattam be a szüleimnek. Kedvelik, nincs vele gondjuk. Sejtik, hogy már lefeküdtünk, de mégsem merem megkérdezni, mert ez nekem kicsit olyan mintha túl sokat kérnék anyumtól. Nagyon szeretjük egymást tehát ez nem ilyen fellángolás avagy tiniszerelem. Tisztában vagyok vele, hogy 16 évesen korai, egy ilyen idős lánynak saját ágyában egyedül a helye, de már nem bírjuk tovább, lassan már az egész napos együtt töltött idő is kevés. Mellette szeretnék ébredni. Arra gondoltam, hogy suli közben nem (gimnazista vagyok) , de mivel jön a nyár, megkérdezném anyukámat. De nagyon félek, nem tudom hogyan vázoljam fel neki, nem is tudom hogyan reagálna rá. Szerintetek ismertessem meg még jobban a szüleimmel? Töltsünk velük együtt több időt? Nővérem 17 éves volt, és fél éve járt a barátjával mikor itt aludt. Hamarosan én is töltöm a 17-et, Augusztusban.
2016. máj. 29. 21:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
amiket itt leírtál a kérdésben,az teljesen jó. ezeket mondd édesanyádnak.fél év egyáltalán nem sok amúgy, de 16 évesen nem rossz azért, sok tini kapcsolat az első hónapfordulót sem éri meg. ha tényleg szeretitek egymást és a fiú is normális akkor biztosan megengedi,hiszen tesódnak is megengedte,szintén 6 hónap után.
2016. jún. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!