Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi értelme annak, hogy emberek...

Mi értelme annak, hogy emberek jelölnek be aztán amikor visszajelölöm akkor nem írnak?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 20:16
 1/8 A kérdező kommentje:
és az illetőt nem ismerem egyáltalán
2016. jún. 6. 20:17
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet véletlen jelöltek be van ilyen velem is előfordult ha nem figyeltem közben. Minek igazolsz vissza ha nem is ismered én az sosem szoktam vissza igazolni.29N
2016. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát, mert lehet szeretne valamit, például így ismertem meg egy fiút akivel párszor randiztam is. Meg nem tudom haverokat meg barátokat is lehet így szerezni.
2016. jún. 6. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Felelőtlen vagy.
2016. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is az a véleményem hogy felelőtlen vagy!
2016. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem címkézem meg a kérdezőt ilyen ítélkező minősítő jelzővel, hogy "felelőtlen vagy". Ugyanis a Facebook (mert gondolom erről van szó) csak egy játék, egy tét nélküli, nem komolyan veendő színtér.

Okok: véletlen, szimpátia mert mondjuk egy csoportban tetszett egy bejegyzésed, lehet hogy csak fél írni. Stb.

Ilyenkor amugy te is megteheted hogy visszairod hogy "honnan ismerjük egymást". És akkor nyilatkozik. Ha meg nem, akkor töröld bátran.

2016. jún. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"... így ismertem meg egy fiút akivel párszor randiztam is. Meg nem tudom haverokat meg barátokat is lehet így szerezni."

Figyelmeztetésként:

Túl sok az erőszakos cselekmény, jóhiszeműségednek nehogy áldozata légy, amit később nagyon megbánhatsz!!!

Az alábbi hír is arról számol be, hogy a leány felületes ismeretség után randizott.

Légy bölcs, és inkább kétszer gondolkodj, mint hogy egyszer ráfázzál, de akkor súlyosan.


[link]


[link]


Fekete Bárány

2016. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó, de vele azért mert voltak közös ismerőseink akik ismerték évek óta. Azért köszönöm a figyelmeztetést, de tudok vigyázni magamra.
2016. jún. 7. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!