Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme beszélnem az annyával? és mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm tudok róla sok mindent érzékeny nagyon úgy érzi a családja nem szereti amit úgy gondolom jogosan hiheti bár szerintem nem így van Anyukája olyat mondott hogy kár volt megszülnie meg hogy a nővéred sokkal jobb nálad...

elakarják vinni pszichológushoz a szülei. Fogalmuk nincs hogy ők okozzák a bajt. Megszeretném ezt beszélni az anyukájával szerintem nincs szükség pszichológusra én is eltudom mondani nekik ugyanazt de azért valami tippet adhatnátok hogy álljak neki mert nem ismerem őket.


2012. jún. 30. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem ismered őket, akkor szerintem ne! A dokinál is kiderülnek a dolgok, a barátnőd meg kibeszéli magából a fájdalmát!
2012. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is hasonló helyzetben voltam mint az ismerosod és ne beszélj a szuleivel,majd az orvos elbeszélget veluk,o jobban tudja mit kell mondani
2012. jún. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az igaz de elég érzékeny a lany és a pszichologus az már csak hab lenne a tortán nem akar menni és a mai világban ilyen hogy pszichológusnál jártál elég gáznak számít sajnos és ezt már tényleg nem bírná ki...
2012. jún. 30. 14:37
 4/9 A kérdező kommentje:

De nem a lánnyal van a gond hanem a szüleivel nem a lánynak kellene változnia

Doki megmondja semmi baja nincs a lánynak

2012. jún. 30. 14:40
 5/9 anonim ***** válasza:
épp ezt írtam velem is így volt,de aztán anya változott egy kicsit és már én is másképp fgok fel dolgokat
2012. jún. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

" mai világban ilyen hogy pszichológusnál jártál elég gáznak számít sajnos"


Pont hogy ez a mai világban már sokkal elfogadottabb mint régen...

2012. júl. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

"mai világban ilyen hogy pszichológusnál jártál elég gáznak számít sajnos"

Ezt te honnan szülted ki? hasonló 13 éves hülye okostojás vagy vagy mitől haluzol ilyeneket? Az eszem megáll ...

2012. júl. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én pszichiáterhez járok és a barátnoim is azt mondták,hogy ma már ez teljesen normális.
2012. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szólj nekik, pláne ha nem is ismered. Kedves tőled, hogy segíteni akarsz, de ezzel inkább árthatsz. Gondolj bele, talán az anyja számonkéri, hogy ezt meg ezt hallotta, és attól még rosszabb lesz...


Hogyha a pszichológus rendes, és jól végzi a munkáját, sokat segíthet. Az ismerősöd elmondhatja neki minden gondját, anélkül, hogy ő továbbadná... Ellátja jó tanácsokkal, és segít a helyzetén, segít könnyíteni a lelkén.

2012. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!