Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti meddig engednétek ki a 15...

Ti meddig engednétek ki a 15 éves fiatokat?

Figyelt kérdés
2016. jún. 19. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Attol fugg hol laktok, milyen kornyeken, mennyire ismered a baratait, es milyenek azok a baratok.
2016. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
16 vagyok, a szüleim nehezen tudnának ilyenekbe beleszólni mert kollégista vagyok. Akkor jövök vissza a kollégiumba amikor kedvem van hozzá.
2016. jún. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

En volt,hogy hajnalig elmentem bulizni a barataimmal (idosebbek) 15evesen.. persze a szuleim tudta nelkul.. hal isten nem kallodtam el.. anyukam nagyon szigoru de ott alszok "ennel-annal" a baratnomnel es nem tudta meg..

Most varom elso gyermekem es biztos, hogy fogni fogom valamilyen szinten de inkabb elengedem csak tudjam pontosan hol van, kikkel es mikor jon haza. Barmi tortenhetett volna velem es ok azt hittek valahol nyugodtan alszok...

Lepontozhattok nyugodtan de a kamaszok mindent meg tesznek erte hogy kiloghassanak.. en ezt elkerulom inkabb :)

2016. jún. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
ameddig akar de ha több napra felszívódik (pl fesztiválra megy) akkor azért naponta egy sms, hogy jól vagyok nem árt.
2016. júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Ha van nála telefon akkor semmi baj nem történhet.
2016. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! 17 éves vagyok. A szüleim engem nagyon féltettek és még féltenek is. De már megfojtottak a féltésükkel. Sehova sem engedtek el, a városba is csak 1 órára mehettem el (amihez fél órás az út) , és már elegem volt. Megmondtam nekik hogy már nem az a világ van amiben ők éltek. Csak nézz körül... a 16 éves lánykák már szülnek, a fiatalok drogoznak, buliznak.. Engedd had menjen. Szerintem nem nagy kérés az hogy kint lehessen egy kicsit a gyermek. Persze, az éjszakába ne engedd el, de ne éreztesd vele hogy zárkába van rabszolgaként.
2016. júl. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az előző vagyok. Azt még oda szerettem volna írni, hogyha fiú akkor mégjobban engedd! Mert ha nem fogod engedni, ugyis vagy ki fog szökni este mikor már nem mehetne, vagy egyre jobban el fog távolodni tőled. Van egy ilyen mondás is, hogy a gyermek amit tiltanak tőle, azt csak jobban fogja csinálni.
2016. júl. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet megakadályozni hogy elmenjen.
2016. júl. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!