Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál, ha a 14 éves...

Mit szólnál, ha a 14 éves fiadnak ilyen bizonyítványa lenne?

Figyelt kérdés

Nagyon okos, tanulékony, jó képességű srác. Színjeles (!) bizonyítványa van. Legalábbis a fizikán kívül. Amiből megbukott. Azért, mert részben annyira nem érdekli az egész tantárgy, hogy dacból nem tanult, részben mert azt hitte, egy más tantárgyakból kitűnő tanulónak alanyi jogon jár az elégséges. Az átlaga így 4,71.


Te mit szólnál ehhez az abszurd szituációhoz? Megbüntetnéd? Vagy szerinted az egyetlen bukás eltörpül a sok jeles mellet?


2016. jún. 25. 21:05
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
24%
a fiadnak nem 4,71 a bizonyítványa hanem 1,00 mert megbukott...ha átmegy a pótvizsgán akkor közel lesz az ötöshöz.....szeptemberben középiskolába menne amúgy?
2016. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
21%

Nem túl okos, ha ilyen tévképzetei voltak, hogy nyugodtan tojhat a fizikára, úgyse lesz következmény.

Legalább ezek után magába szállt vagy továbbra is nagyképű hülyegyerek? Ettől tenném függővé a "büntetést".

2016. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nem az én fiam, rokon. Szeptemberben megy 10.-be, hat évesen kezdte az iskolát.
2016. jún. 25. 21:16
 4/34 anonim ***** válasza:
91%
Minek buntetnem meg? Egy okos gyereknek ez epp eleg pofara eses, le fogja vonni a tanulsagot, vagy mar meg is tette. Buntetesnek meg eleg, hogy tanulnia kell nyaron.
2016. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ne haragudj rá, ő lesz majd az aki sokra viszi mert okos és nem másoknak akar megfelelni. Tévhit, hogy azok viszik sokra akik midenből a maximumot akarják, ők általában csak alkalmazottak lesznek, viszont az igazi nagymenők mindig azokból lesznek akik a saját fejük után mennek és ráfeküdnek jobban olyan területre ami őket érdekli. Azért motiváld arra, hogy pótvizsgán menjen át mert ezzel rengeteg időt elveszíthet az életéből ha megbukik. 1 év azért az nagyon sok így feleslegesen.
2016. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
#2: Igen, eléggé magába szállt. Azért gondolta, hogy görbülni fog, mert manapság a tanárok többsége valóban a többi jegyhez igazítja a gyerek jegyét az adott tantárgyból (pl. én gimi első évében 3-as tanuló voltam, történelemből színötösre álltam, erre gyorsan beírt a tanár két órai munka 3-ast és lezárt 4-esre).
2016. jún. 25. 21:21
 7/34 anonim ***** válasza:
91%
Bar, jobban belegondolva, ha annyira okos, hogyhogy egy kettest nem tudott osszekaparni az oran hallottakbol? Amugy azt meg tudom erteni, hogy nem erdekli a fizika...
2016. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
#7: Úgy, hogy tévhitben élt, és az összes fizikaórán telefonozott/rajzolgatott/beszélgetett, vagy az ablakon bámult kifelé, neki mindegy volt, csak ne kelljen fizikát tanulnia. Dac, ennyi.
2016. jún. 25. 21:25
 9/34 anonim ***** válasza:
21%
Az ilyen gyerekek fogják sokra vinni. Én a biológiával vagyok így. Tök felesleges és a tanár is rossz.
2016. jún. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
10%

A gyerek, vagy a szül adott engedélyt, hogy ide kiírd az eredményt, vagy magadtól voltál ilyen ostoba?!


Nem, nem érdekel, hogy anonim oldal, paraszt dolog ilyet tenni.


A gyerek meg tiszta hülye, mert ezzel a daccal végül is csak a nyarát szúrta el - mellesleg megérdemli, mert nagyképű.

2016. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!