Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, akiknek nem "mintagyer...

Szülők, akiknek nem "mintagyerekük" van! Mi volt a legnagyobb őrültség, amit elkövetett a gyereked?

Figyelt kérdés
Hány éves volt akkor? Hogyan reagáltad le?
2016. jún. 28. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem őrültség inkább baleset,kizárt a házból két évesen.Hogy reagáltam le??? Bőgtem.
2016. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Áá, behaltam!! :D


Amúgy (bocs, hogy nincs benne a kérdésben) én olyan 10-18 éves korban elkövetett őrültségekre gondoltam:)

2016. jún. 28. 20:40
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Ó,ne haragudj,nem néztem hogy a kamaszok kategóriában van :D
2016. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Rágógumit tettek a tanár székére, 7. osztályosok

Próbáltam nem röhögni mikor az ofője elpanaszolta :D

2016. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mintageyerek voltam :)


Koncertre engedtek minket, de discoba mentünk. Másnap meg áradoztunk, milyen jó volt a koncert... 2 nap múlva a helyi újságban megjelent, hogy a szélsőséges időjárás miatt nem érkezett meg a városba az előadó, elmaradt a buli... szedtük össze az utcában az jságokat és barátnőmék fürdőjében égettük el őket.


Nem tudom, hogy anyuék tudják-e. 16 voltam, 22 éve történt :o


Illetve egyszer 18 évesen a nagyfaluból elindultam a 200 km-re lévő haza. Este, utolsó buszom után. Buszt már csak félútig találtam. Nem is tudom, mit gondoltam... utána gyalogoltam, stoppoltam. Szerencsémre házig vittek :)

Nem dicsekedtem otthon vele. mondtam, hogy most ért be a buszom.

Most már, hogy van gyerekem, talán agyon is csapnám, ha ilyet csinálna. Pedig ő fiú.


Érettségi előtt 1 hónappal témazárók, felmérők időszakában testvérem gipszsínét tekertem minden reggel fel az utcán a kezemre, hogy ne kelljen dolgozatot írnom. aztán hazafelé le, be a táskába a cucc... másnap reggel megint fel.

Tanárok sajnáltak, mindenki megadta a jobb jegyet :D

Szerintem ezt sem tudták meg a zülők. Vagy ha mégis, sosem mondták.

2016. jún. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Őrült gyerekem van, az első X-hez közeledve. Nap, mint nap csinál hülyeségeket.

Legutóbb például felkeltek a haverjaival hajnali 5-kor horgászni, közben meg tüzet gyújtottak és szalonnát sütöttek reggelire ...a szakadó esőben.

2016. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Azért az mennyire jellemző 5ös, hogy neked lehetett, de a gyerekedet ugyanazért amit te csináltál, agyoncsapnád. És most jön az a válasz, hogy régen minden más volt
2016. júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
biztos is, hogy agyoncsapnám. ne csináljon ilyeneket. engem sem dícsért volna meg anyám, ha akkor, ott megtudja.
2016. júl. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%

Én jelenleg is "mintagyerek" vagyok (kitűnő 1. Osztály óta, évfolyamelső, országos versenyen 4. Helyezett..stb.) De szerintem neha sokkal nagyobb hülyeségeket csinálok a barátnőimmel/barátaimmal mint mas nem "mintagyerekek" 😂

12/L

2016. júl. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%

Hát nem 10 éves voltam csak 5 , mikor leugrottam az 1.emeleti teraszról a garázstetőre rabló-pandúr játszása közben :D Utálok veszíteni igen....


13 évesen volt mikor a szomszéd fűnyíróját tropára vertem. Túl hangos volt és a szomszéd mindig este 8-9 körül vagy hajnalban 7 körül gondolta a fűnyírást. én meg jól lelocsoltam slaggal , csak ki gondolta volna hogy szerelmének mechanikája zárlatos azt az meg jol kigyulladt :D


16 voltam mikor Pestről úgy mentem le Békéscsabára a barátaimmal hogy anyuék úgy tudták, hogy egy barátnőmnél leszek mert a szülei nincsenek otthon és csajos hetet tartunk. Ja... Békéscsabán.... A gond ott volt mikor anyut felhívta barátnőm anyukája hogy nem futnak e össze :D


16 éves voltam szintén és ezt a szokásomat 4 éve tartom, ha Anyuval vásárolni megyek, hogyha valamit mondanak a bemondóba műsírást tettetek hogy Ő is hallja e a hangokat :D vagy idegen emberekhez megyek hogy "De jó Anya ezer éve kerestelek!!!" Nem díjazzák hidd el....

2016. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!