Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Piszkálnak, vernek, csúfolnak...

Piszkálnak, vernek, csúfolnak a suliban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Évvesztes vagyok,aki rossz osztályba keveredett.


4. osztályos korom óta ezt csinálják velem(címben),és csak akkor fejezik be,ha már látszik,hogy mindjárt sírok.

2 izmos srácnak sem nevezhető élőlény ver,megaláz engem az egész iskola előtt.

Viszont az egyik egykorú haverom egyszer az egyiket a levegőben gyomrán keresztül megforgatta,majd leb*szta a földre.Egy hétig békén hagyott,utána kezdődött újbol.

A másikat kötözködés közben félre löktem,majd elment egy társaságba,és csak ott mert csúfolódni,viszont sajna ez már csak 1 napig tartott.

Van amikor a hajamat tépkedik,valamikor csak pofoznak.

1 éve csinálom a haverommal a youtube-ozást(természetesen nem beszélünk,nem akarunk utálatot kelteni magunkból,tapasztaltuk más videóstól ezeket a dolgokat.),azóta az osztályból 2 ember elkezdte,amikor meghallotta,hogy mi ezt csináljuk,az egyik csak felveszi,feltölti,másik pedig felveszi a webes játékokat,és alárak egy zenét,néha painttel próbál úgy népszerűséget szerezni,hogy szexualitást rak a tartalomba.

És úgy tesz az egyik,mint ha tudomást sem vesz arról,hogy mi ezt már csináljuk egy ideje(egyszer sem álmodozott youtubeozásról,én viszont 7 éves korom óta,haverom 9 éves kora óta.).

De csak vernek,vernek,és vernek(oktalanul).....

Ha sírok(nagyon ritkán)akkor mindenki engem sajnál,de ha nem,csak röhögnek, csúfolnak.


Utólag is bocsi,hogy ilyen hosszúra sikerült a szöveg.


13/F



2016. júl. 11. 13:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szüleid tudnak róla? Beszélj velük. nem szabad annyiban hagyni!

Esetleg várjátok meg a szeptembert, hátha megkomolyodnak a kis k*cs*gök.

2016. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én is az iskola kezdésre várok,de az egyik srác,aki ver,7 nap múlva velem jön táborba.
2016. júl. 11. 14:31
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki szervezi a tábort? Tudod a táborban a szervezők felelnek a gyerek testi épségéért. Ha valaki verekedik, normális esetben hazaküldik. Legyen tanú, ha a srác balhézik, aztán szólj az illetékesnek.
2016. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Táborban nem szokott lenni kedvencezés szóval ott nem tolerálják az ilyet.

Amúgy szüleid hogy vannak ezzel? Nekem pl anya mondta hogyha tettlegességig fajulna a zaklatás (annyi gerincük mint kiderült volt hogy egy náluk kisebb lányt nem ütnek meg, kivéve az egyik de neki elláttam a baját) nyugodtan üssek vissza, ha beírnak ír egy szerelmes levelet az iskolának hogy hova dugják fel a beírásukat és hogy szégyenletes hogy az áldozatot büntetik önvédelemért, bár erre szerencsére nem került sor.

2016. júl. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hali!

Tessék a tanároknak minden egyes alkalommal szólni. Esetleg vegyétek fel videóra és mutassátok meg neki.


Az én tanáraim is csesztek az egészre, mikor szóltam neki, hogy csúfolnak. Mondta, hogy hagyjam figyelmen kívül... persze, azt a legegyszerűbb mondani.

Állj ki magadért, máshogy nem fog menni!

19/f

2016. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szegenykem.


En a helyedben bemennek a tanariba vagy az igazgatohoz es elpanaszolnam, hogy vernek, es nem tudok mit csinalni, nem akarok visszautni, mert en nem vagyok olyan, de ha ez igy folytatodik kenytelen vagyok magamat megvedeni valahogy.



Engem csak oviban vert egy nagycsoportos fiu, akit aztan eltangaltam a baratnoimmel kozosen. En eleg pici novesu lany vagyok, szoval tokeletes celpont. Az ovonok csak annyit mondtak amikor tobbszor panaszkodtunk az akkor mar evvesztes fiura hogy ahh csak jatszik meg ilyenek, akkor avatkoztak kozbe amikor mar rendesen teptuk egymast.


Az iskolaban a 8.-osok 1.-2.-ban elvettek a sapkamat es aztal dobaloztak a szunetben rendseres, az egyik nagyfiut jol szetutlegeltem a hasan amig felertem :), utana nem szorakoztak velem.


Az uj gimimben ahova egy osszeszokott csapatba kerultem - mar 4 eve egyuttvoltak mar nem verekedtek, csak szivattak, mert jo tanulo voltam, "streber", meg kicsit ribisen oltozkodtem. Ott szajkarateztam, ha bantottak akkor visszacsiptem ott, ahol tudtam, hogy faj nekik. "Jaj, a villamoson is tanulsz?! Sose tudod letenni a tankonyvet?" "Most tanulok, mert otthon nem tanultam, de inkabb atolvasnad az anyagot, mert a 3. karot fogod kapni a felevben, ha felszolitanak" (es tenyleg kapott is) 😂😂😂 Csunya, se belul ugy nevettem. ️😊 / "Legkozelebb kerd meg Petit, hogy sugjon o neked temazaronal." / "Sok sikert a matekhazihoz." - es kisetaltam a fuzetemmel. 😂 Persze ha kellett valami imadtak. 👌

2016. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem tudnád valamelyiket megverni?
2016. júl. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Engem is sokat bántottak általánosban fizikailag és lelkileg is, már mindent kitaláltam, hogy ne keljen mennem. Meg is kaptam itthon párszor, hogy iskolakerülő vagyok. Pedig nem tanulni nem szerettem. Na a lényeg, hogy akár gáz akár nem, de azóta már 10 év eltelt, 25 éves vagyok és mai napig elég sokszor álmodok arról, hogy iskolában vagyok és bántanak, vernek ahol tudnak. Ezt csak azért írom, hogy elmondjam mekkora hatása van az ilyen sérelmeknek az ember egész életére. Persze ma már leütném az összeset a sz@rba, de ennek ellenére még mindig csesztet a tudatalattim vele. Én is azt tudom javasolni, hogy válts iskolát. Mert ha nem vagy egy agresszív típus, inkább visszahúzódó, akkor sem fogsz visszaütni ha eljársz edzeni.
2016. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!