Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, melyik ország (ok)...

Kamaszok, melyik ország (ok) ban (esetleg melyik település (ek) en) tervezitek a jövőtöket? Mivel szeretnétek foglalkozni?

Figyelt kérdés

Ha külföldre akartok menni; véglegesen ott maradtok, vagy majd később visszaköltöztök?

Ha lehet, kort és nemet is kérnék mindenkitől! :D



2016. júl. 22. 17:52
1 2 3 4 5
 21/44 anonim válasza:
100%
20/F, Magyarország. Nem érdekel mivel, csak megélni szeretnék, túlzottan nem érdekel a pénz, csak az, amivel foglalkozom.
2016. júl. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

#20-as válaszolónak teljesen igaza van, nem értem ha van egy álmod miért nem lehet azt itthon megvalósítani? Ha komolyan küzdesz álmaidért itthon is elérhető


Amugy én is 18 éves fiú vagyok

Logisztikával és informatikával szeretnék foglalkozni.

Ja és itthon.

2016. júl. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

Meg egyébként a szakmák is, értsd:kőműves, villanyszerelő, ács stb.. is hiányszakma itthon.

Lehet nem fizet olyan jól, de most komolyan olyan nagy szükség van a luxusra(bár ez is emberfüggő, hogy kinek mi a luxus)

Mert kitanulhatsz egyetemen egy jól fizető szakmát, és lehetsz cég vezető, de házadat ki építi meg?

2016. júl. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
36%
Nekem kiskorom óta egy olaszországi állás az álmom. Ha úgy alakul,szívesen berendezkednék ott hosszú távra is. Hamarosan megszerzem a nyelvvizságmat olasz nyelvből is :) Mivel apukám görög ,rengeteg elutasítással, rasszista beszólással találkoztam eddigi életem során. Semmi nem köt ebbe az országba,a családom nagy része már külföldön él. Jól tanulok,remélem érettségi után felvesznek turizmus szakra az egyetemen,ahová menni szeretnék.A másod-vagy harmadévet szeretném Olaszországban elvégezni. Az alapképzés után rendezvényszervezés szakirányra szeretnék továbbmeni. A jövőben egyébként protokolláris események szervezésével szeretnék foglalkozni :) 17/L
2016. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
15%

#20-as:


9-10


És külföldi tanulással esetleg? Jó videókat csinálok, nem gémpléj, májnkráft, és társai. Kategóriák közül nem igazán tudnám besorolni sehova sem.


Külföldön való tanulással el lehet érni. Csak időben el kell kezdeni építeni a kapcsolatokat.

2016. júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
40%

Nekem van olyan rokonom, aki ösztöndíjjal ment ki Amerikába, ma már állampolgár és egy kutatólaborban dolgozik. Nem lehetetlen, csak nehéz.


A kérdésre már válaszoltam korábban :)

2016. júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Írtam, hogy jó szakmával és kiemelkedő szakmai tudással valóban ki lehet jutni. Apukám egyik egyetemi évfolyamtársa pl. a Szilícium-völgyben dolgozik mérnökként, pedig ő még csak nem is az USA-ban járt az egyetemre, azért ez tényleg nem semmi, talán még amerikaiként is igen komoly teljesítmény. (az mondjuk megint más, hogy mennyi szabadideje van neki...) Azért teljesen más, ha valaki kutatóként vagy rendezőként akar kijutni... Előbbi okés, utóbbi csak gyermekes álmodozás. Szerintem. Persze lehet, hogy ő lesz a milliárdból (még csak nem is millióból) az egyetlen, sosem lehet tudni. De én azért készülnék egy B tervvel.
2016. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
96%

Szegeden szeretnék gyógytornászként tovább tanulni és onnan specializálódni viziteraprutává.

Élni szinte bárhol élnék ahol van munka, de első sorban itthon szeretnék maradni

16/L

2016. júl. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim válasza:
26%
Szivesen dolgoznek repteren, illetve legiutaskisero szeretnek lenni. Bar ki tudja mit hoz a jovo.(Jelenleg is idegenforgalmat tanulok) Egy biztos, mindenkepp szeretnem Magyarorszagot a hatam mogott hagyni. :) 16/l
2016. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
7%

Akik el akarnak húzni Magyarországról,azok menjenek a francba innen most,nem kell itt tanulni,és az állam pénzét költeni!

Üdv:egy normális fiatal

2016. júl. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!