Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, melyik ország (ok)...

Kamaszok, melyik ország (ok) ban (esetleg melyik település (ek) en) tervezitek a jövőtöket? Mivel szeretnétek foglalkozni?

Figyelt kérdés

Ha külföldre akartok menni; véglegesen ott maradtok, vagy majd később visszaköltöztök?

Ha lehet, kort és nemet is kérnék mindenkitől! :D



2016. júl. 22. 17:52
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Melyik országban? Mindegyikben, de először Európán belül.

Mivel? Utazással.

Először Budapesten fogok dolgozni néhány évet, aztán amint lesz elegendő pénzem (meg kocsim), goodbye Magyarország...

2016. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
A válaszokat elnézve és amiket hallok 5-10 év múlva nem sokan leszünk az országban :/
2016. aug. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:
Én 17/f vagyok és debreceni. Nagyon szeretem Debrecent, nagyon örülnék ha itt tudnék jó fiezetéssel maradni de van egy olyan gyanúm hogy ez nem fog összejönni ( turisztika és vendéglátás szakirány) . Ezért elképzelhető hogy Ausztriában az Alpokban vagy Svájcban a német lakta területeken probálnék szerencsét ha nem jönne össze Debrecen, de ha igen én lennék a legboldogabb hogy itt maradhatok:))
2016. szept. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:
Jelenleg Nemetorszagban elek, allatgondozonak tanulok, de eksobb el szeretnek koltozni olaszorszagba, maltara vagy valami melegebb videkre. Magyarorszagra nem mennek vissza, ha nem muszaj. Valamint meg gondolkodom rajta, hogy talan kesobb megszerzem a jogositvanyt teherautora, es inkabb kamionsofor leszek. 18/l
2017. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!