Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti mit tennétek ha...

Szülők, ti mit tennétek ha gyermeketeknek elvennétek a telefonját (büntetésből) de kiderül hogy titokban nyomkodja?

Figyelt kérdés

Szóval anya pénteken elvette a telefonomat és eldugta. Persze hogy én megtaláltam. Délelőtt dolgozik addig előveszem feltöltöm, mielőtt hazaér kikapcsolom és visszarakom a helyére. Mondtam anyának megcsinálom amit kér (bár eddig is ezt csináltam) és ha jó leszek visszakapom, de mivel ez zsarolás szeptemberig nem kapom vissza a telefont. Mamától kaptam a telefont szóval nem is mondhatom hogy anya kemény munkája van benne. (Telefonra gyűjtöttem de mama megelőzött :) )

Illetve elvette a zsebpénzem aminek a 3\4-e nagyszülők, keresztszülő, nagynéni "ajándéka" de mostmár másra gyűjtök nem költöttem sosem feleslegesen a pénzem. Amúgy azért vette el anyám a telefont mert a szemébe mondtam mit művelt velem, igaz adott enni, van ruhám, de sosem mondta hogy szeret, sosem ölelt meg, fontosabb neki a külső meg a pénz stb.

Szóval ti mit tennétek ha gyereketektől elvennétek a telefont de ő nyomkodná?

16L


2016. júl. 25. 08:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Elég szomorú ha titokban kell nyomkodni.
2016. júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem egy 16 éves csitri, ha már elég idős kiosztani az anyját, akkor legyen elég gerince, és tartsa el magát.


16 évesen megteheti. Hajrá! Majd azt csinálsz a gyerekeddel, amit te jónak látsz, ölelgetheted, mondogathatod neki, hogy I love you, I love you, ahányszor akarod, mint a gagyi amerikai rágógumi filmekben.


Ne kritizálj, hanem keress egy rózsaszín filmet magadnak, ahol TE, TE, TE leszel a főszereplő.


Mit csinálnék, ha a gyerekem lennél? Bentlakásos iskolába adnálak, minden haladék nélkül.

2016. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó, ne vállalj gyereket.
2016. júl. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

9.26.


Négy felnőtt gyerekem van.

2016. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
65%

Meg lehetne ezt beszélni veszekedés nélkül. Nem kérsz sokat, sőt, ez alap kellene hogy legyen. Lehet, hogy anyukád nincs teljesen rendben mentálisan (nem függ össze az IQ-val), de nem hinném, hogy ne szeretne. Nyugodt körülmények között próbáld meg átölelni, és beszélni vele. Remélem, sikerülni fog! A telefont egyelőre ne hozd szoba, valószínűleg vissza fogja adni magától is.

Amúgy addig is, ha van egy régebbi telefonod, netezni tudsz rajta wifin, bár telefonálni nem lehet.

2016. júl. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

12.válaszoló: Sajnálom a gyerekeidet..De amúgy koleszos leszek szeptembertől, szeretnék végre önállóbb lenni.


Telefont mèg mindig nem kaptam vissza. Anya telefonján netezek, itthon hagyta (szándékosan), annyi a szabály hogy nem léphetek be a Facebookomba (egy nap 1-szer voltam fent, nem is jártam fel minden percben). Holnap megyek mamához 140 km-re busszal egyedül, de mama ráakarja beszèlni anyát hogy addigra mìg ott vagyok adja vissza a telefont.

2016. júl. 28. 09:11
 17/21 anonim ***** válasza:
30%
Jobb is hogy kollégiumba mész, így nem sokat leszel otthon.
2016. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Telefont visszakaptam, de nincs FB, se Vìber, se Instagram (mintha olyan telefonfüggő lettem volna, alig nyomkodtam)
2016. júl. 29. 08:21
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy hülye kérdés, de anyukád mégis hogy érte el hogy ne tudd a FB-t használni.
2016. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy ha felszálltam a buszra beléphetek FBre, előbb is ott beszeltunk anyával :D
2016. júl. 29. 16:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!