Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy lehetnék népszerű menő...

Hogy lehetnék népszerű menő csaj a gimibe? L/13

Figyelt kérdés
Még nem vok gimis nem ismernek a leendő az oszt.társaim.
2010. ápr. 17. 20:39
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Köszi a többi kommentet! :)
2010. ápr. 18. 20:09
 12/26 anonim ***** válasza:

Szija csajszi!


sok tanácsot tudok adni, nem tudom te milyen vagy de először is nincs csunya lány. mindeki szép aki elfogadja magár kiemeli a szépségit. nézdd nekem nagyon szép szemem van de iszonyat kevés és vékony szálú hajam nagy cicijeim de nem szépek a lábaim. keresdd meg magadban ami szép a körmöd a hajad a szemed a bőröd akármit. lány vagy nekünk sokkal könnyebb mint a fiuknak:)

és tényleg tanulj, lehet pár évig nehéz lesz nem törödni dolgokkal de én itt vagy 17 évesen esti iskolába járok már ha nem vagyok lusta és msot sznvedek mert vizsa időszakom van. az életben felfognak nézni rád ha lesz egyetemi végzettséged, ezt hidd el nekem.

és a gimis menő pálcika csajok hát 1-2 vécésnéni a másik takarít a harmadik a sex iaprban tevékenykedik de senkinek sincs sok pénze hacsak nem a pasija tartja el.

és ha magaddal bajban vagy nézdd meg azt a silmet hogy a titok. nekem sokat segitett pl a tanulásban a gondolkodás megváltoztatásában.

2010. ápr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
46%

A *** azért vagy szánalmas ,mert ilyeneken gondolkozol:

"Jajj ,hogy lehetek menő csajszika?"

Ez kész.Figyelj frászt fognak tőled kapni.

Ja és tanulj már meg olvasni a számokat,meg esetleg írni se ártana tudni.

Hol olvastad,hogy büszke vagyok,te pattogsz itt,hogy milyen nagylányok vagyunk már.Hát gratulálok hozzá.

12 éves hugom már nem ilyeneken gondolkozik!


Nem tudom,ti milyen gimnáziumba jártok,de itt nagyon nem az számít,hogy,ki milyen menő.Valahogy itt tanulni jönnek a gyerekek és iskola után hülyülni meg egyebek,

úgy látszik ez akkor valami különc iskola.

-.-

2010. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
54%

utolsó kommentelőnek csak annyit h ok tanulni kéne elvileg ez a gimi. de manapság a gimik kicsit másról szolnak, aki nem elsős az tudja:)

hja és hogy te igy osztasz bárkit is vagy te vagy a világ leg elégedettebb embere .. ja és öntelt vagy te sose érezted magad csunáynak és sose hitted azt h nem fognak elfogadni.

2010. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
76%

Figyelj, ezen nem kell görcsölni. Legyél nagyon-nagyon nyitott, mindenkinek köszönj, nézz a szemükbe már az első találkozásnál is, és mosolyogj közben. A jó benyomás után minden megy magától. De nem lehetsz mindenkinek szimpatikus, ezt el kell fogadnod. Menő ne akarj lenni. Az is egy olyan dolog, ami megosztja a körülötted lévőket. Van, aki menőnek tart, van, aki egy felfuvalkodott ribancnak. A barátaidhoz mindig légy kedves, annál jobb dolog nincsen, mikor teljesen a földön jársz, és ezt látják is rajtad. Ne szállj el sose magadtól. Azon pedig ne parázz, hogy jaj, nem vagy szép. Egyáltalán nem ezen van/lesz a hangsúly (még ha csúnya is lennél). Különben is, most kamaszodsz, minden értelemben meg fogsz változni a következő években. Az igazi gimikben pedig tényleg nem úgy van, ahogy a filmekben. Nincsen egy központi csaj, akit az egész gimi irigyel. Ugyanis egy középiskolában több fiúban annál, hogy egyetlen csaj tetsszen mindnek. Ha érted. Szóval a központi csaj a való életben nem nagyon jelenik meg. Mindenki a saját baráti körében népszerű.

18/L

2010. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"fiúban" helyett "fiú van". ;)

Ja, és a gimi tényleg nem (csak) a tanulásról szól! ;)

2010. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
81%

Baromi egyszerű:


Szétteszed a lábad a fiúknak és máris imádni fog mind :-)


Na jó a lányok lehet nem annyira, a fiúk tuti :D

2010. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
51%
Nyomorék, szánalmas senkik között biztosan így megy kedves előző. Az én fiú osztálytársaim vannak annyira értelmesek, hogy tisztelik a lányokat, és megvetik, aki "szétteszi a lábát".
2010. ápr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki tanácsát! (az értelmeseket) Csak hogy tisztázzunk valamit!:NEM A SULI KURVÁJA AKAROK LENNI, csak azt akarom hogy közkedvelt legyek, szal ne utolsónak válasszanak be tesin a csapatba annak ellenére hogy nem vok béna kosárból meg fociból, hozzám is odajöjjenek szünetbe beszélgetni, ne vágjanak fejeteket ha mellém kell ülniük...stb.
2010. ápr. 20. 20:34
 20/26 A kérdező kommentje:
*fejeket
2010. ápr. 20. 20:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!