Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyot csalódtam a lányomban....

Nagyot csalódtam a lányomban. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Lányom 14 éves, és ma amikor takarítottam a szobájában, egy gumi csomagolását találtam üresen. Sajnos a nyáron sokat van egyedül, mert a férjemmel késő estig dolgozunk, így van hogy 8-ra, vagy 10-re érünk haza. Nagyon csalódtam benne, mivel abban biztam, hogy van esze és nem fog ilyen gyerek fejjel ágyba bújni senkivel...


Nagyon szégyellem, de belenéztem a számítógépbe. Mivel be volt jelentkezve Facebook-on, megnéztem a levelezéseit, ahol a barátnőjének szépen ki is ecsetelte a történteket.


Mit csináljak? Nem akarom, hogy tudja, hogy belenéztem a számítógépbe, de szeretném ha tudná azt, hogy nem helyeslem amit művel.


2016. júl. 31. 15:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

14 éves, tombolnak a hormonok. Érdemes elmondani neki hogy a dolognak nem csak a testi élvezet a lényege, hanem az érzelmek is stb... Nehogy ész nélkül csinálja a leányzó. A védelezésről, és a nemi betegség veszélyeiről nem is beszélve.

Üdv a valóságban...

2016. aug. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Védekezett, ebből is látszik hogy nem hülye.
2016. aug. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
92%

Hát ha ismered és nagyjából kedveled a barátját, és ezt közösen akarták és még védekeztek is, akkor ez mind jó hír. Különböző korban érnek meg emberek a szexre, és a 9 együtt töltött hónap sem kevés idő.

Lehetett volna az is, hogy a lányod minden hétvégén mással fekszik le tök részegen a diszkó után.

Sóval nekem elég érettnek tűnik a viselkedése. Ettől még a te lányod, és a legtöbb anyának nagyon nehéz feladat látni, ahogy egyre felnőttebb értsd tőle függetlenebb lesz a gyermeke. De amúgy szerintem is elég korai a 14 év, de hát én egy későn érő típus vagyok! Mindenesetre balhét felesleges csinálni az ügyből. Legjobban úgy jártok, ha elfogadod a helyzetet, mert akkor érezni fogja, hogy tiszteled a döntését, még ha furcsa is ezt mondani. 44f gyermektelen

2016. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ha ilyen régóta együtt vannak akkor természetes hogy megtörtént.
2016. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem kéne engedni a hisztijének. Tessék, itt a válasz a kérdésedre.
2016. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!