Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elvinnétek a beteg gyereketek...

Elvinnétek a beteg gyereketek nyaralni?

Figyelt kérdés
Nincs hangja, köhög, lázas és az orra folyik. Ő nem akar jönni, de már ki van fizetve.
2016. aug. 12. 12:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

nem véletlen kérdeztem hány éves, mivel kamasz kategóriába gyanús volt hogy nem babáról van szó..

és nem gyerek már, felnőtt ember, eldönti hogy van e olyan állapotban hogy utazzon. maximum megpróbálnék rá hatni, hogy 2-3 nap múlva már nem lesz lázas, javul a közérzete, és sajnálni fogja (esetleg) hogy otthon marad...de valamiért én úgy érzem, nem is kulcskérdés neki ez az egész..jól érzem?

2016. aug. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Eddig sem akart jönni velünk, de nélküle nem mennék, így neki is foglaltam helyet. Tegnap este belázasodott, ma reggel hangja sem volt már. Szerintem így is eljöhetne, de ő továbbra sem akar, pedig mint írtam, már ki van fizetve.

Mivel 19 éves, számomra ez még a kamasz korban lévő kései lázadásnak tudható be.

2016. aug. 12. 14:41
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen énotthon locsoltam a virágokat, amíg anyámék nyaraltak valami olyan helyen, amit a hátam közepére sem kívántam.

Szerintem hagyd békében otthon fetrengeni, ha amúgy se akart menni, képzelem mennyi kedve lenne betegen. Te meg nőjj fel, és menj el nélküle.

2016. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Egek, még hogy kései lázadás...

Egészséges leválás? Mond valamit?

Ideje lenne neked is leszálnod róla.


Egyébként meg beteg, de ha csak nem akarna se kényszeríthetnéd.

2016. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Ki van fizetve az egész, és nem 2 Ft volt. És ha nem is hönne, akkor biztos a pasijánál lenne, az nekem miért jobb?
2016. aug. 12. 15:02
 16/31 anonim ***** válasza:
92%
Neked miért jobb? o.O És neki? Én spec akkor áthívtam a pasimat hozzánk. Segített locsolni a virágokat! ;)
2016. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleve nem akart menni, de te megis befizetted, akkor itt nem az a baj, hogy beteg. Ne legyen mar kenyszer a nyaralas, ha nem akar menni. Ennyi idosen mar a baratommal eltem kulon. Azt meg nem is ertem, hogy te miert nem akarsz nelkule elmenni? Eddig sem akart menni, ez a lenyeg, most hiztizhetsz, hogy nem 2 Ft volt, dehat kerte barki, hogy befizesd ot is? Ha o nem akar, ne menjen, ha te akarsz, menj. Ha pasizni akar inkabb, akkor hajra. Felnott
2016. aug. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Ő meg legyen otthon egyedül? És ha betörnek? Vagy valójában otthon sem lesz?

Jobb lenne szerintem ha jönne. Végül is az anyja vagyok, elrángathatom, betegen meg amúgy se legyen egyedül! Százezreket meg nem óhajtok emiatt bukni, mert lázad

2016. aug. 12. 15:20
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Mond hogy csak trolkodsz....


Az én szüleim is így álltak hozzám, el is költöztem 19 évesen. Csodálkoznék ha a lányod sokkal tovább bírná.

2016. aug. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondd mar meg legyszi, hogy minek fizetted be nyaralasra, ha elore mondta, hogy nem akar menni? A savanyu, durcas kepet akarod nezni egesz nyaralas alatt? Nem ertem miert kotelezo menni, ha nem akar.
2016. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!