Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek elhidegülni a páromtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek elhidegülni a páromtól bizonyos dolgok miatt! Normális h mindössze ilyenekért?

Figyelt kérdés

Régebben nem voltak ilyen gondok, de már másfél éve vagyunk együtt, és kezdi elhagyni magát, ami nekem egyáltalán nem tetszik! Kezdve ott ott egyáltalán nem fogja vissza magát puki téren és olyanokat büfög mint egy disznó! Egyáltalán nem érdekli h engem ez zavar. Mindig azt mondja fogadjam el.

De tudjátok rohadtul nincs kedvem vele szexelni amikor előtte gusztustalankodik! Egyáltalán nem izgató! Ráadásul pisiléskor sem törli meg a péniszét, mert az alsógatyája tiszta olyan, és ma volt az először h odanyúltam és pisis lett a kezem! Elegem van!!!! Egyáltalán nem izgat már, mindig csak ezek jutnak eszembe ha rá gondolok!:(

Ez tényleg ennyire zavaró másoknál is vagy csak én csinálok belőle ekkora ügyet? Lányok írjatok kérlek! 22/L


2009. júl. 24. 17:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

szerintem te döntesz. neked vannak elvárásaid add a tudtára és ha nem fogadja el, akkor vége a kapcsolatnak(vagy viseld el, de úgy tűnik hogy ez már tuti nem lesz,ami nem is lehet gond).


én se szeretem fiú létemre, ha vlki állandóan szinte direkt módon büfög, és jó nagy hangot is add hozzá. lehet kulturáltan is csinálni. ugyanígy a szellentést is el lehet intézni kulturáltan. az egyik ismerősöm, hangeffektust add hozzá, annyira idegesítő, letudnám verni érte.


szerintem ha te tudsz viselkedni, akkor elvárható lenne hogy ő is eleget tegyen a minimális igényeidnek.


nem lehet hogy direkt így akar lekoptatni? hogy te szakítsál vele...

2009. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%
ha más bajod nem lenne vele, akkor ez sem zavarna.
2009. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%

"kezdi elhagyni magát,"

vagy csak kezdi megmutatni a valódi énjét...???

2009. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
43%

Hát csajszi ez tényleg gáz!


Tapasztalatom azt mondja hiába papol ilyenkor nekik az ember az mit sem ér, csak baszogatásnak fogják fel.


Inkább a motiválás, az már működik. Légy a megszokottnál is csinosabb, igényesebb, egy idő után érezze magát kellemetlenül. A baráti társaságban valaki meg fogja szólni, hogy egy ilyen jó nőhöz ő egy tahó. Ez hatni fog, szerintem összekapja magát.

2009. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szeret nem akar elveszíteni, ezt jól tudom. Én is szeretem őt, de ez már sok. Igen, lehet ez a valódi énje, de ha ez az akkor nem tetszik. Amúgy ápolt, tehát rendesen borotválkozik és fürdik tehát ügyel a higéniára, de ezek amiket írtam annyira lehangolnak mert ő nem volt ilyen:(
2009. júl. 24. 18:12
 6/23 anonim ***** válasza:
37%

Nem Te csinálsz ebből nagy ügyet, ez undorító, k.urvára gáz és TISZTELETLENSÉG Veled szemben - főleg, hogy tudja, hogy zavar Téged!

Ha másfél évig megoldotta diszkréten, akkor ezek után is tegyen így. Nehogymár még Te legyél csinosabb stb. eg yilyen disznó mellett - amúgy se társaságban csinálja ezeket, gondolom, hanem kettesben engedi el magát ennyire túlzottan, akko rmeg ki szólna rá, sajnos senki!

Az az igazság, ha csak böfögés előfordult, én már akkor lecsesztem a volt pasijaimat, úgyhogy rosszabbat nem is mertek csinálni. Végülis megértették, hogy jogos ez az igényem, nem volt ebből konfliktus. (Többségnek amúgy eszébe se jutott, igazából eggyel voltak problémák e téren...) Az meg mindig alap volt, hogy pisilés után nemiszerv-mosás van mindkettőnk részéről.

Ha mégis előfordulna velem, hát le nem feküdnék a pasival utána. Pisis gatya, FÚJ! Mennék ki kezet mosni, nem titkolnám, milyen undorítónak tartom, aztán zavarnám ki őt is megmosni a farkát. Ha nem hajlandó, hát nincs szex. És én is egyre igénytelnebb lennék otthon, egyre rondább, csakazértis (mittudomén, kinyúlt mackónadrág, stb.) - egy disznónak minek legyek igényes, szép? Szerintem meg ettől venné észre magát.

2009. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Utolsónak: hajlandó megmosni ott, nem várja el h bármit is csináljunk úgy, de engem tényleg annyira zavar h magától nem jön rá h alapból másképpen kéne. És igen, csak kettesben engedi el magát. És az a legrosszabb h én emiatt szerettem őt nagyon, h nem olyan mint az "átlag" pasi, de tévedtem:( Próbálok tenni az ügy érdekében, beszélek vele. Azért jól esik hallani h ez tényleg nem normális, és jogosan haragszom érte.
2009. júl. 24. 23:02
 8/23 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele mond neki hogy legyen igényesebb ésha nemérdekli akk elkell fogadnni vagy ráfog jönni dolgokra és észbekap hogy ilyen apróságmiatt amit pikk pakk meglehetne változtatni nemhagyja el párját.
2009. júl. 25. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Szerintem egy-két böfi-puki belefér, mert kismértékben egészséges része az életnek, ha úgy adódik... mi az exemmel sose fogtuk túlzottan vissza magunkat, de azért igyekeztünk normális mederben maradni, pl. szex előtt azért gáz, ha nem fogja vissza magát...

Vécézés után meg alapnak kéne lenni, hogy megtörli a farkát egy vécépapírral, szoktasd rá, mert tényleg undorító lehet, pláne ha bepállik így nyáron a melegben...

Ezek mind csak szokások, amiket kis akarattal felül lehet írni, ha szeret akkor megteszi neked, én is megtenném. Igaz, nálam nincs ilyen gond.

F/24

2009. júl. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Jó h nálad nincsen. Amúgy ő úgy van vele h elég ha pisilés után "lerázza". Mondtam neki h sztem nem normális, erre ő: minden pasi ezt csinálja. Ezek szerint mégsem. És tényleg nagyon kiábrándító ha fingik egy nagyot és utána jönne, bújna hozzám:( Köszi a válaszod, sokat segített. Beszélni fogok vele.
2009. júl. 26. 08:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!