Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Elengednétek a 17...

Szülők! Elengednétek a 17 éves fiatokat külföldre?

Figyelt kérdés
A tavaszi szünetben mennék el a legjobb barátommal (18 éves) egy távoli nagyon gazdag, szép városba. Anyagilag rendben vagyunk. Kb 4-5 napról lenne szó

2016. szept. 4. 15:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%

8-asnak, ROHADTUL NEM MINDEGY, HOGY GÖRÖGORSZÁG VAGY DUBAI.


Egy európai országnak a kultúráját ismerheti a gyerek, abban nőtt föl. De egy muzulmán országban lehetnek olyan kulturális szabályok, amiket nem ismer, valami miatt bajba kerül, és akkor mi van?

Muzulmán országba nőt különösen nem engednék.

Hallani olyanokat, hogy európai csajokat megerőszakolnak és utána még a csajt dugják börtönbe házasságon kívüli szexért. Még lehet, meg is kövezik.

Ha utazni akar, maradjon Európában, azt esetleg megfontolnám.

2016. szept. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
22%

Én elengedném. Dubai nagyon szép város, aki meg 17 éves, az végülis felnőtt lassan. Hadd próbálja ki. A Dubai-os lehetőséget meg biztos, hogy nem venném el a gyerekemtől.


Habár csak 18 éves vagyok, de szüleim fejével gondolkodom. Engem Moszkvába is elengedtek volna.


Annyi, hogy nézzetek utána a szokásoknak. Ha pl. lány vagy, akkor a térdedig mindenképp fedjen a ruha, meg a melled se tedd ki kicsit sem! Esetleg ha lány vagy és félsz az erőszakolástól, 4-5 ezer forintért hijabot is lehet kapni, és máris muszlimának nézel ki. De szerintem felesleges, Dubai forgalmas város, a rossz helyekre meg úgysem hiszem, hogy mennétek :)

Egyébként mennyi kettőtöknek az út pénzben összesen? Jövőre én is mennék, légyszi ezt írd meg, privátban vagy itt válasznak! :)

2016. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
22%
Bocsi! Most látom n fiú vagy. Csak elég fárasztó napom volt.
2016. szept. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!