Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nincsenek élményeim 17 évesen...

Nincsenek élményeim 17 évesen (? )

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy 17 éves vagyok és úgy érzem kezdd eljárni felettem az idő. A barátnőimnek rengeteg élménye van pasizás/bulizás/hülyeségek nekem meg semmi. Mindig várok,hogy új élmények törtéjenek velem,de egyszerűen nem akar megtörténni. Miért? Úgy érezm mindenből teljesen kimaradok,elveszett vagyok.
2016. szept. 10. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Szivem, most jönnek az élmények!
2016. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
17 évesen eljárt fölötted az idő??? 😃😃 Most kezdődik az ÉLET!
2016. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mész egyetemre? Na ott jönnek majd az élmények :)

Nyugodj meg,sok elmenyed lesz meg

2016. szept. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én 17 évesen már Titanic vagy Bonnie és Clyde sztorikon is túl voltam, ebben a korban már annyi ájdalom volt a hátam mögött, hogy inkább ne lettek volna élményeim..
2016. szept. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az élmények, dolgok nem "történnek" az emberrel, azt hiába várod. Neked kell elébe menned ezeknek. Új emberekkel megismerkedned, új helyekre járnod, nyitnod más emberek, más tevékenységek felé (pl új sport, új hobbi).

Ha otthon ülsz, akkor persze hogy nem történik semmi.

2016. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

én így éreztem 14 évesen magam, amikor kezdtem középsulit. Tanács: változz egy picit, ha nagyon visszafogott vagy, nyiss az emberek felé, légy picit őrült. :) azért ne ess túlzásokba :D ha vannak jó barátaid, menj bulizni velük, hívd el őket, ha nem hívnak maguktól. Röviden: keresd a lehetőségeket :) Esetleg később, ha most nem, nem vagy elkésve semmiről :)

18/l

2016. szept. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
49%

Ez az "úgy érzem, mindenből kimaradok" a mindenkori életérzésem, 19 vagyok. Rosszul érzem magam emberek között, tehát kizárt, hogy eljárjak otthonról (hova is mehetnék?). A depressziót már egy éve legyűrtem, és kezdődik az egyetem, úgyhogy nyitok a világra, és remélem a legjobbakat.

Talán neked is társaságra lenne szükséged, járj bulizni te is a barátnőiddel. Bár mit jelent a buli? Éjszaka, sötét, fények, alkohol, zene, fiatalok, aztán üljünk le, és unatkozzunk együtt, próbáljunk a zenét túlkiabálva beszélgetni, idejön egy menő gyerek ismerkedni, biztos baromi intellektuell lehet, hogy ilyen helyre jár csajozni - nem tudom, mi a szórakoztató ebben az egészben.

Mindenesetre, az új ismerősök új lehetőségeket jelenthetnek. Találj egy új tevékenységet, egy hobbit, amit szívesen csinálnál, csak ne otthoni legyen (mint az én hobbiim :D).

2016. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ez valszeg középsuli alatt nem fog már megváltozni, ha már most így érzed. Tanulj úgy hogy akárhova felvegyenek, aztán próbálkozz új helyen, új emberekkel. Én féltem mindig megváltozni, azok előtt akiket régóta ismertem.
2016. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nyugi, nekem sem volt még semmi élményem 17 évesen. Bezzeg, mióta elmúltam 40 :-)
2016. szept. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7-es vagy csak egyszerűen egy borocska társaságában élvezed a kedvenc zenéidet, az ismerkedőkkel meg elbeszélgetsz. Nem kell férjhez menni hozzájuk. :)
2016. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!