Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hogyan reagálnátok,...

Szülők! Hogyan reagálnátok, ha a 13 éves lányotok kiszívott nyakkal jönne haza?

Figyelt kérdés
A kérdés szerencsére csak elméleti!
2016. szept. 22. 19:02
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a hangsúly a 13on van! Nem hinném, hogy meg merné tenni. 13 évesen egyáltalán ne éljen "nemi életet"! Nem azzal van bajom, hogy akár tizenéves korában legyen barátja. Azzal sincsen bajom, ha majd le akarnak feküdni egymással! De 13 évesen ne ez legyen a legfőbb baja. Nem vagyok maradi, de azt sem akarom 17 éves korára egy kiélt k***rva legyen.
2016. szept. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Közölném vele hogy ettől nem lesz nagylány.
2016. szept. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
61%

Itt mindenki értelmi fogyatékos?


13 évesen pont abban a korban van amikor elkezdi érdekelni a másik nem, és ilyen dolgok megtörténnek.


Pontosan ebben a korban van a nyakkiszívós időszak. Így volt ez 10 éve, 20 éve, és ki tudja már mióta. Középiskolában már nem menő.


Le vagyok döbbenve az eddigi válaszokon. Ti apácazárdában nevelkedtetek vagy hol a lótúróban?

2016. szept. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen ez tényleg menő, aztán 1-2 évvel később már nem.

Emlékszem én 12-13 évesen a saját bőrömet szívogattam (persze nem a nyakamat, mielőtt beszólna valaki, nyilván azt nem tudnám, a kezemen próbálgattam), hogy tudjam, hogyan kell majd :D :D

Ennyiből nem következtetnék arra, hogy nemi életét él. Egyszerűen olyan, mint a többi 13 éves.

Szerintem kb. annyit reagálnék, hogy megmondanám neki, hogy ez nagyon csúnyán néz ki.

2016. szept. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
0%

én már ott leragadtam, hogy mi az hogy elméleti?

elméleti matematikáról már hallottam

elméleti fizikáról is.

de elméleti nyakszívásról még sose.

ugyanakkor ha az van akkor el tudok képzelni saját nyakszívást is

persze szigoruan csak elméletben

2016. szept. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
82%

Bizony, a nyakkiszívás csak menőzés.

Persze figyelnék utána kicsit jobban, beszélgetést pedig biztosan beiktatnék, persze nem erről kérdezve.

Mi is mennyit témáztunk ezen, hogy kinek van vagy kinek nincs kiszívva a nyaka, húúú :D

2016. szept. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
65%

Van 13 eves lanyom. Elsullyednek a szegyentol. Nekem is volt baratom 15 eves koromtol, aki a ferjem a mai napig. De sokan mar atesnek a lo tuloldalara.

41/N.

2016. szept. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
52%
A nyakkiszívás undorító.
2016. szept. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Szerintem attól lehet boldog egy 13 éves lány, hogy nincsen barátja, sőt! Gondolhattok engem akármilyen borzasztónak, de ezt nem engedném neki! Istennek hála, nem most akarom elkezdeni nevelni, tehát tudja, hogy mik az elvárások felé. Ilyen szerencsére eszébe se jutna :) Ja és nem látszik rajta, hogy szomorú lenne mert nincsen kiszívva a nyaka :D
2016. szept. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
14%
Volt aki rosszul járt, és belehalt abba hogy kiszívták a nyakát. Lehet lepontozni, nem érdekel.
2016. szept. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!