Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hogyan reagálnátok,...

Szülők! Hogyan reagálnátok, ha a 13 éves lányotok kiszívott nyakkal jönne haza?

Figyelt kérdés
A kérdés szerencsére csak elméleti!
2016. szept. 22. 19:02
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Hármasnak van igaza szerintem. Megjegyzem az ,hogy ki van szívva a nyaka nem azt jelenti ,hogy már nem szűz de közel von hozzá.
2016. szept. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
71%
Ugy érted hogy akkora erővel szivták a nyakát, hogy berepedt a szüzhártyája?
2016. szept. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Év elején elmentünk az osztállyal kirándulni (nyolcadikosok vagyunk) és kiderült hogy nem is egy évfolyamtársunknak szívták ki a nyakát. És van aki erről egy képet is felrakott. Először én sem akartam elhinni de halál komoly. Mondjuk abból a csajból ki is néztem. Ő már nem is szűz, szóval. De ilyen lány nincs több az évfolyamon hála istennek csak ez az egy. Aztán osztálytársamnak most nemrég kiszívták a nyakát. Ő amúgy egy aranyos, kedves lány, nem olyan plázacica fajta mint az előző, akiről írtam. Anyja apja ne tudja, de szerinte nem szidnák le annyira. Hosszú haja van így el tudja takarni. Mondjuk az én anyám tuti észrevenné. Ofőnk észrevette és elbeszélgetett a gyerekkel. Megkérdezte tőle hogy a szülei nem mérgesek-e emiatt. Ő biztos az lenne ha lenne gyereke.

Ha én szülő lennék, nekem sem tetszene de nem csinálnák belőle balhét.

2016. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Hát, ha kiszívott nyakkal jönne haza, de nem jönne igazán zavarba, és még bele is hazudna a szemembe, akkor kinyílna a bicska a zsebemben. Megüssem vagy ne üssem, azon tűnődnék, de egy nagy pofon nem old meg semmit sem.
2016. okt. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Anya, megmart egy kígyó a nyakamon de Pisti ép ott volt, s megmentett, kiszívta a mérget!
2016. okt. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Nem lennék elragadtatva,az biztos.Leülnék vele beszélgetni ezekről a dolgokról,szexualitás témakörben.De fel nem pofoznám,nem eszközöm az erőszak.
2017. jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!