Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek melyik a rosszabb...

Szerintetek melyik a rosszabb (szülők elsődlegesen) a fú vagy az alkohol?

Figyelt kérdés

Sok olyat látok hogy 16éves oszt. társaim minden hétvégén bevedelnek fél liter vodkát és utána ha szívok egy jointot még ők magyaráznak hogy milyen káros életet meg hogy hülye drogos :D Ti ezzel hogy vagytok szerintetek melyik a jobb?


17/F



#fű #kamasz #marihuána #joint #spangli #Wiz Khalifa #Snoop Dogg #Nem bio meg ilyen fasságok hanem igazi
2016. szept. 28. 20:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18%
En inkabb ugy mondanam ,hogy a tomeny alkohol rosszabb ,mint a fu.Aki lazitani akar ,igyon egy ket froccsot vagy sort.Regen szivtam en is ,de alattomos dolog egyebkent a fu.Azt gondolod jozan vagy es semmi bajod nem szarmazhat belole ,eszre sem veszed az erzekcsalodasokat es hogy torzitja a szemelyisegedet.En egyebkent olyan fuvest nem lattam ,aki havonta egyszer szivott.Csak olyat ,aki naponta szivott.Persze lehet hogy nem ugy kezdte ,de hiaba nincs fizikai fuggoseg a lelki oldala termeszetesen ott van.Arrol nem beszelve ,hogy aki fuvet sziv ,az utana kedvet kap egy kis speedhez ,stb...magyarul kapudrog.Szoval az en gyerekem ha abba a korba lep ,hat nem fogom megdicserni ha fuvet sziv.Pedig en tulestem egy ilyen eleg hosszu korszakon ,igaz nem lettem egy lecsuszott ember de gondolom attol meg nem valt a javamra.
2016. szept. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
97%
Sztem ez a kapudrog dolog hülyeség... tény, hogy aki benne van ebben, könnyebben benne lesz abban is, viszont attól, hogy kipróbálja, nem biztos, hogy rászokik.
2016. szept. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
36%
Mindkettoert ugyanugy jarna a nyakleves, a fuert picivel nagyobb, mert valoszinu cigizel is,
2016. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A kapu a díler :D
2016. szept. 29. 16:13
 15/17 anonim ***** válasza:
24%

Kapudrognak azt hívják, ami viszonylag ártalmatlan, de jó kis bevezetés a keményebb szerekhez, a díler a fű mellé ad egy ajádnék tablettát tök ingyen, te meg tök jól elszívod a füvet és akkor jó ötletnek tűnik, aztán a következő tablettáért már fizetsz, ki tudja mi van benne.


Hogy melyik a rosszabb? Egy az egyben, a tudatmódosító szerek a rosszak. Miért akarna valaki egy olyan állapotot elérni, amiben nem tud magáról gondoskodni, vigyázni magára? De azt kell mondjam, az alkohol rosszabb, mivel rengeteg családot tett tönkre, saját bőrömön tapasztalom a barátom által, milyen egy alkoholista apával felnőni... A fű meg, hogy egy jó oldalát mondjam, sok helyen orvosi célra használható. De akkor se szívnám soha, nem szeretném kiszolgáltatottnak érezni magam, nem szeretnék függni egy szertől, hogy ha van jó kedvem van, ha nincs akkor meg nem, mivel se kávét, se alkoholt, se semmi mást nem fogyasztok, teljesen kontrollban tudok maradni a legtöbbször.


De ha most felnőtt lennék és lenne egy tizenévesem, azt mondanám, inkább igyon. Rossz, hogy ezt kéne választanom, de abból az okból kifolyólag mondom, hogy az alkoholt az osztálytársaival, barátaival, nyilvános helyen fogyasztja, megveszem neki a boltban ha akarja. A füvet meg egy sötét alaktól szerzi az ember, azt se tudja pontosan mit kap és belekerül egy potencionálisan veszélyes társaságba.

2016. szept. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj,hogy a mai 14-18 eves korosztaly kb buszkre arra,hogy fuvet sziv vagy mas drogot fogyaszt.Nem egy helyen latom azokat a kepeket amiket nalam fiatalabbak raknak fel futol vorosodott szemeikrol vagy ekitol tag pupillajukrol...

En szemely szerint a fu mellett allok persze azt is mertekkel,en 4 evig csinaltam es 2 "bekattanasom" volt,kis depresszio,celtalansag,ellustulsag.Ennek persze fel ev szunet altalaba jot tett,nem mondom,hogt konnyu volt mert az elso ket hetben kb semmit sem aludtam hisz elkezdtem almodni.Lenyeg a lenyeg mertekkel,semmi szukseg ra naponta sot a legjobb ha egyedul nem is csinalod,persze neha belefer de akkoris az az igazi mikor a haverokkal osszeultok,nevetgeltek hulyeskedtek.En az alkoholt sem vetem meg de akkoris ha egyszer lesz gyerekem inkabb szivjon be a barataival mint talaj reszegre igya magay hetvegente es csinaljon valami orultseget..Viszont valamilyen szinten egyet ertek ebben a kapu drog dologban.Anno mikor elkezdtem szivni gyuloltem a szintetikus drogokat,4 evig nem is nyultam mashoz majd neha becsuszott egykis spuri vagy ex..szerencsere en hamar rajottem,hogy nekem ezekkel elni nemjó.Ha csak a funel maradsz akkor igen azt mondom inkabb az mint hogy igyál csak ezzel vallald fel azt is hogy drogosnak titulalnak hisz sajnoss nalunk meg mindig igy gondolkodnak rola az emberek,remeljuk lassacskan mar valtozni fog ez is.

2016. okt. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol sokkal károsabb, de a fűtől brutálisan belassul az agyad még tisztán is egy idő után. Tudom, mert 3 éven keresztül minden nap szívtam. Most már nagyon ritkán. Szerintem amúgy mindenki a maga módján szórakozzon, amíg nem okoz másnak vele kárt.
2016. okt. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!