Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, akiknek 13-15 év...

Szülők, akiknek 13-15 év közötti gyerekük van?

Figyelt kérdés

Ezeket a dolgokat kíváncsiságból kérdezem, érdekel, hogy mi van más családokban.


Mit vártok el tőle a tanulásban?

Legkésőbb mikorra kell hazaérniük, ha elmennek valahova barátokkal, osztálytársakkal?

Szintén barátnőkkel, barátokkal meddig engeditek el őket? Az egész városban, ha budapestiek vagytok akkor bárhol Budapesten vagy csak a kerületben, stb?

El szokta mondani a gyerek, hogy mi volt az iskolában vagy meg szoktátok kérdezni?

Engedélyt kell kérnie, ha be akar regisztrálni valamilyen közösségi oldalra? (Instagram, Facebook, Tumblr, Musically, Twitter)

Beleszóltok az öltözködésébe?

Egyedül veszi magának a ruháit vagy közösen vásároltok?

Mennyire önálló?

Tudtok a jegyeiről? Elmondja, megnézitek az ellenőrzőt/e naplót vagy szülőin tudjátok meg?


2016. okt. 31. 12:48
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Én sem vagyok szülő,de leírom,hogy mit várnak tőlem.

13/L

Tegyek azért,hogy jó jegyeim legyenek és a 4-nek már nem örülnek(mondjuk én se)

Este nem szoktam elmenni,de ha el is megyek felhívom őket,hogy meddig maradhatok(mindig saját magamtól,nem ők kérnek)

Nem budapesti vagyok,de ahol lakok,ezen a településen kìvül is mehetek.

Ha valami érdekes volt elmondom,de meg is szokták kérdezni.

Nem kell engedélyt kérnem,ha valami közösségi oldalra szeretnék regisztrálni.

Nem szólnak bele az öltözködésembe.

Én kiválasztom a ruhát a boltba,a szüleim megnézik és ha részükről is oké akkor megvesszük.

Szerintem nagyon önálló vagyok.

Tudnak a jegyeimről is.

2018. márc. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!