Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, volt-e olyan, aki...

Anyukák, volt-e olyan, aki megünnepelte a lányával az első menstruációját, a nővé érését?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor hogyan tettétek ezt, milyen programot csináltatok, illetve hogyan beszélgettetek róla?


Még van 1-2 évünk addig, de szeretnék tudatosan készülni erre. Nekem nem volt ilyenben részem, de szeretnék valami különlegeset kitalálni.


A felvilágosítás folyamatosan történik, szakaszosan, mindig ahogy előjön a téma, ahogy kérdez, mindenre válaszolunk neki. Ezzel a résszel eddig elégedett vagyok.


Kérem olyanok ne válaszoljanak, akik ezt az egészet hülyeségnek tartják...


Köszönöm!



2016. nov. 17. 13:32
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
67%
A lányomnak meg odébb van, kizárólag, hogy megunnepelnenk, hal istennek az én anyám se csinált ilyen baromságot. Konkrétan mit kellene rajta ünnepelni?
2016. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
69%
Bocsánat, de ezt én nem fújnám fel ennyire.
2016. nov. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Továbbra is fenntartom:


"Kérem olyanok ne válaszoljanak, akik ezt az egészet hülyeségnek tartják...

2016. nov. 17. 13:43
 4/38 anonim ***** válasza:
20%
Én is úgy tervezem, hogy ha itt lesz az ideje, mi is megünnepeljük majd. Elmegyünk majd valami nívósabb helyre tortázni vagy vacsizni.
2016. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem annyira nem is hülyeség,igenis fontos mérföldkő minden lány/nő életében. Én örültem volna neki annakidején. Szerintem majd menjetek el együtt vásárolni,ebédelni tartsatok egy csajos napot,manikűr ilyesmi,kicsit olyan "nagylányosabb" programot,persze korának megfelelően. Ha elkezd majd kamaszodni fontos lesz,hogy jó legyen a kapcsolatotok,megbízzon benned, ez ennek jó alapja lehet 😊
2016. nov. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
77%
Ez egy olyan oldal, ahol barki valaszolhat bármelyik kérdésre. Nem is lenne az egésznek semmi értelme máshogy. Most ha neked itt csak az válaszol, aki 100 fős partyt rendezett a Four Seasonban a lánya első menstruációjat megunneplendo, akkor azzal messzire nem jutsz, hiszen csak egyféle véleményt hallgatsz meg.
2016. nov. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
30%
Barátnőméknél a lányzó kapott egy csokor virágot az apától és illendően megünnepelték ezt a fontos eseményt. Én is így fogom tenni az én lányomnál. :)
2016. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
28%

Nálunk a lányom keresztanyja (aki mellesleg az én nagynéném) meghívta a szűk családot ebédre, és mindenki vett valami egész egyszerű, apró ajándékot.

De nem volt semmi különösebb hacacáré, csak azért jöttünk össze, hogy a kislány emlékezzen nagylánnyá válására.

Természetesen ebéd közben, de utána sem került szóba a dolog. Ez magánügy, de a lányomnak mégis jólesett.

Ennyit megért a dolog.

2016. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Rosszul látod 6-os.

Azért írtam, hogy nem kérek ellenző válaszokat, mert tisztában vagyok vele, hogy sokak ezt hülyeségnek tartják. És én ezt tiszteletben is tartom, de épp nem az ő véleményükre vagyok kíváncsi, mert én már eldöntöttem, hogy mindenképpen lesz ünneplés, csak még azt nem tudom hogyan, emiatt tettem fel a kérdést, hogy ötleteket kapjak hozzá.


Azzal is kiegészíteném, hogy nem az anyagiakra akarom helyezni a hangsúlyt, hanem valamilyen közös programra...

2016. nov. 17. 14:08
 10/38 anonim ***** válasza:
81%
Mi is "megünnepeltük" csajosan, vásároltunk de a lányom könyvmoly ezért elszabadulhatott a Libriben :)
2016. nov. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!